2020-08-15

Dodatki

Kolekcja okularów marki SWAROVSKI na sezon wiosna-lato 2020

 SPÓJRZ NA ŚWIAT Z INNEJ PERSPEKTYWY, DZIĘKI KOLEKCJI OKULARÓW MARKI SWAROVSKI NA SEZON WIOSNA-LATO 2020

 

 

 

 
 
 
Kolekcja okularów marki Swarovski obejmuje szeroki wybór nowych modeli i zaskakuje opalizującymi detalami, które dodają stylizacjom na sezon wiosenno-letni niesamowitego zastrzyku energii. Marka zachęca kobiety do odświeżenia swojej garderoby i spojrzenia na świat z innej perspektywy. Nowe modele okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych wyróżniają się blaskiem, charakterystycznym dla produktów marki Swarovski 
 
Kolekcja okularów Swarovski na sezon wiosna/lato 2020 inspiruje kobiety do spojrzenia na świat w zupełnie inny sposób. 
 
 
„W drodze do biura, podczas relaksu na tropikalnej plaży i na pulsujących upałem ulicach miasta okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne są niezawodnym dodatkiem, który w mgnieniu oka dodaje stylizacji elegancji. Stanowią niezbędny element garderoby, który nie tylko odświeża stylizację, ale także pozwala ujrzeć świat z nowej perspektywy, sprawiając, że nabiera on życia, kolorów i blasku”.
 
mówi: Dyrektor kreatywna w firmie Swarovski, Nathalie Colin.
 
 
 
Kolekcja obejmuje szeroki wybór nowych modeli, charakteryzujących się blaskiem, typowym dla produktów marki Swarovski. Odwołuje się do ponadczasowych form, z połyskującymi detalami, które odwzorowują największe trendy modowe. Opalizujące kolory dodają zastrzyku energii do sezonowej palety barw i tworzą efektowny kontrast z czernią – od lat uwielbianą przez miłośniczki mody – a także z innymi stonowanymi odcieniami. Detale z kryształów Swarovskiego, zdobiące każdy model, dodają elegancji i nadają okularom nowego wymiaru. 
 
 
NAJCIEKAWSZE PROPOZYCJE Z KOLEKCJI – OKULARY PRZECIWSŁONECZNE
 
 
SK0280: Tęcza w zasięgu ręki. Opalizujące detale, wykonane z kryształów Swarovskiego, zainspirowane są białym światłem rozszczepionym przez kryształ. Zdobią one minimalistyczną metalową oprawkę, wzbogacając letnie stylizacje o zastrzyk radosnych kolorów 
 
SK0281: Kontrast tęczowo-monochromatyczny. Te modne okulary o owalnym kształcie stworzone są z myślą o osobach preferujących subtelniejsze akcenty kolorystyczne. Ich oprawki wyróżniają się finezyjnymi zdobieniami z tęczowych kryształów Swarovskiego. 
 
SK0282: Kocie oczy w nowej odsłonie. W tym sezonie Swarovski przedstawia nową interpretację swojego najpopularniejszego modelu okularów przeciwsłonecznych Diva. Niezmiennie modny i bardzo kobiecy fason kocich oczu pojawia się w innej odsłonie. Design oparty jest na kontrastowym zestawieniu metalowej oprawki, zauszników i ciemnoszarych szkieł ze złotymi detalami i zdobieniami z kryształów Swarovskiego. 
 
SK0277: Oprawki z perłami. Ten model w romantycznym stylu, inspirowany naturą, uatrakcyjni codzienne stylizacje. Eleganckie detale z pereł i przepięknych kryształów Swarovskiego w różnych szlifach i kolorach zdobią zauszniki, przywodząc na myśl bukiety kwiatów. 
 
SK0286: Minimalistyczny styl z lśniącymi akcentami. Ten elegancki model jest wprost stworzony dla kobiet emanujących pewnością siebie. Modny podwójny mostek świetnie pasuje do minimalistycznego stylu oraz znajdujących się przy zawiasach akcentów z kryształów Swarovskiego w kształcie łzy. 
 
SK0289: Model inspirowany niebem. Te efektowne okrągłe oprawki powstały pod wpływem inspiracji magią nocnego nieba. Są idealnym połączeniem lśniących metalicznych odcieni z różnorodnymi kryształami Swarovskiego, umieszczonymi wokół szkieł. 
 
SK0291: Inspirowane kosmosem. Ten model również zainspirowany został nocnym niebem. Okazałe kwadratowe oprawki zapewniają optymalną ochronę przed słońcem i pasują do wielu różnych stylizacji, a kryształowe detale dodają szykownego akcentu i blasku, charakterystycznego dla marki Swarovski. 
 
 
 
 
 
 
 
NAJCIEKAWSZE PROPOZYCJE Z KOLEKCJI – OKULARY KOREKCYJNE
 
 
SK5366: Szyk z figlarną nutą koloru. Ten model z kwadratowymi oprawkami doda stylizacji barw tęczy, dzięki kolorowym kryształom. Połączenie czarnych oprawek ze złotymi zausznikami zyskuje na atrakcyjności, dzięki błyszczącym detalom. 
 
SK5364: Okrągłe oprawki z akcentami w żywych kolorach. Okrągły kształt oprawek nadal nie traci na popularności w tym sezonie, a widoczne na zausznikach detale z kryształów Swarovskiego w neutralnych lub tęczowych kolorach są wspaniałym przykładem mistrzowskiego doboru barw, z którego marka słynie. 
 
SK5379-D: Klasyczny model nawiązujący do barw tęczy. Ten ponadczasowy model, pasujący do wielu różnych stylizacji, pojawia się w tym sezonie w odświeżonej wersji. Metalowa oprawka zyskuje na atrakcyjności, dzięki kolorowym kryształom Swarovskiego na zausznikach – idealnym dla osób, które chcą wzbogacić swój strój o kolorowy akcent. 
 
SK5362: Elegancki model w kształcie kocich oczu. Te niewiarygodnie kobiece i atrakcyjne oprawki w kształcie kocich oczu to najnowsza propozycja z popularnej linii Diva. Olśniewające kryształy Swarovskiego gwarantują efekt pełny blasku. 
 
SK5363: Modny model z połyskującymi detalami na oprawkach. Kryształy Swarovskiego, zdobiące górną krawędź oprawki, nadają okularom efektownego wyglądu. Źródłem inspiracji dla tego nowoczesnego modelu w kształcie kocich oczu, ozdobionego lśniącymi kryształami Swarovskiego, były cieszące się niesłabnącą popularnością oprawki Diva 
 
SK5369: Pełne romantyzmu i blasku. Ta pełna finezji, lekka metalowa oprawka ozdobiona jest lśniącymi perłami i przepięknymi kryształami Swarovskiego w różnych szlifach i kolorach, które nawiązują do bukietów kwiatów. 
 
SK5367: Eleganckie detale z pereł i kryształów Swarovskiego. Ta kwadratowa metalowa oprawka wyróżnia się romantycznymi bukietami z kryształów i pereł Swarovskiego na zausznikach. 
 
SK5380: Patrząc na księżyc i gwiazdy. Te okazałe oprawki w modnym okrągłym kształcie, przywodzą na myśl magię nocnego nieba, dzięki zestawieniu metalicznych odcieni z umieszczonymi wokół soczewek kryształami Swarovskiego w różnorodnych szlifach. 
 
SK5382: Odrobina kosmosu na co dzień. Ten designerski czarny model z detalami z kryształów Swarovskiego na zausznikach pozwala wzbogacić codzienne stylizacje o akcenty inspirowane kosmosem. 
 
 
Kolekcja okularów Swarovskiego na lato 2020 będzie dostępna od lutego 2020 r. w sklepach marki Swarovski oraz w sklepie internetowym Swarovski.com. Aby dowiedzieć się więcej na temat marki Swarovski, obserwuj nasz profil w serwisach Instagram i Facebook lub odwiedź naszą stronę internetową Swarovski.com. Olśniewające stylizacje wykreowane przez klientki można obejrzeć na platformie Swarovski #SparkDelight. 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar