2020-07-20

Biżuteria

Tęczowe szczęście w kamieniu zaklęte: opalowa historia ILUZJA JEWELLERY

Opal przewija się w historii opowiadanej przez markę ILUZJA JEWELLERY od samego początku. Wyjątkowa sympatia marki do tego kamienia nie bierze się bez przyczyny. Opal nie jest minerałem i należy do tej samej grupy co perły, bursztyn czy obsydian. Ma wiele twarzy, a każda z nich hipnotyzuje i zachwyca. Łączy je to, iż wszystkie są zjawiskowe. Biżuteria z opalem szlachetnym to zawsze cenny i pożądany klejnot. 

 

 

 

 
 
Opal jest kamieniem wyjątkowym nie tylko ze względu na swoją aparycję. Jest to potężny i piękny kamień wspierający rozwój duchowy oraz aktywujący poszczególne określone centra energetyczne w zależności od typu kamienia. Istnieją jednakże właściwości wspólne, które mają wszystkie opale. Biżuteria z opalami potrafi obudzić naszą głęboką wyobraźnię i kreatywność. Pobudza również nieuświadomione moce naszego umysłu, czy też bardziej ducha. Tęczowy kamień potrafi zesłać na nas również ważne i wartościowe sny; aktywuje intuicję i kontakt z naszym wewnętrznym, prawdziwym Ja. Pozwala zbudować i utrzymać życiową równowagę, zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną; wspiera nas podczas ważnych zmian. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Przyciąga też do nas dobrobyt, wygładza nasz los oraz karmę i po prostu przynosi szczęście – z tego słynie najbardziej. W końcu ma w sobie zaklętą tęczę. Potrafi również wspierać procesy uzdrawiające. Biżuteria z opalem szlachetnym zalecana jest osobom, które zmagają się z depresją i melancholią. Jest również dobry na wszelkie schorzenia oczu i głowy.
 
Jest to na pewno biżuteria „intensywna”, ale na pewno nie agresywna, czy prowokacyjna. Zamiast wyzwania, zawarliśmy w niej radość istnienia, gdyż jest to o wiele ciekawszy i przyjemniejszy stan.
 
www.iluzjajewellery.pl
 
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar