2020-06-10

Biżuteria

Znajdź swój styl i dobierz do niego odpowiednią biżuterię

Wszystkie kobiety kochają biżuterię. Oczywiście, niektóre stosują ją bez umiaru i wyglądają jak bożonarodzeniowa choinka, ale większość zadowala się jedną, dobrze dobraną złotą bransoletką, broszką czy srebrną spinką. Określenie własnego stylu nie jest zadaniem ani prostym, ani łatwym. Czasami potrzeba wielu lat prób i eksperymentów, żeby jasno określić co nam służy i w czym wyglądamy idealnie. Na szczęście da się to wypracować samodzielnie, chociaż może to kosztować wiele potknięć i wpadek. Można jednak znacznie skrócić ten proces i zdecydować się na pomoc profesjonalisty.

 

 

Złote bransoletki – wyrafinowany dodatek do Twojej stylizacji

Dobór właściwej garderoby i biżuterii to temat rzeka. Kobiety często mają problem z określeniem swojego stylu. Nie potrafią skompletować odpowiednich kreacji, które pasowałaby do ich urody i stylu życia. Nie wiedzą w jakich kolorach wyglądają najlepiej, które elementy biżuterii podkreśliłyby ich atuty. Rzadko zdarza się, że kobieta doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich mocnych stron i wie, że czasem złote bransoletki wystarczą aby podkreślić jej osobowość. Zdecydowanie częściej możemy spotkać na ulicy kobiety ubrane bez przemyślanego planu, raczej w stylu "od sasa do las". Szczególnie dotyczy to młodszych kobiet, które ubrane głównie w młodość przywiązują większą wagę do wygody niż do stylu. Z czasem priorytety się zmieniają i coraz częściej szukamy elementów stylizacji, w których będziemy się czuły jak w drugiej skórze, i które w dyskretny sposób wyrażą nasz charakter i osobowość.

Popraw swój styl – zainwestuj w stylistę mody

Zainwestowanie w stylistkę mody może krokiem w dobrą stronę . Nawet jednorazowa wizyta może zwrócić się z nawiązką i okazać się najlepiej zainwestowanymi pieniędzmi w naszym życiu. Profesjonalna stylistka bardzo szybko określi nasz rodzaj urody i dopasuje odpowiedni styl ubioru i współgrającej z nami biżuterii. Może się okazać, że kilka złotych bransoletek stanie się naszym znakiem rozpoznawczym i wyznacznikiem naszego nowego stylu. Uzmysłowimy sobie, że nasz dotychczasowy, klasyczny styl ubierania się zupełnie do nas nie pasował i eksponował nasze negatywne strony. Może się okazać, że wręcz przeciwnie lekki styl boho, który podkreślą złote bransoletki, może przyciągnąć niejedno zachwycone, męskie spojrzenie. Dodatkowo taka profesjonalna pomoc korzystnie wpłynie na naszą szafę i odchudzi jej zawartość z niepotrzebnych ubrań i dodatków. Pozwoli to zaoszczędzić znaczne sumy, których nie będziemy wydawać na źle dobrane stylizacje a oszczędności zainwestujemy w biżuterię, która będzie pasowała do naszych codziennych i świątecznych stylizacji.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar