2020-05-30

Napoje

Owocowa herbata sypana Super Berries od English Tea Shop

Feeria smaku u progu lata
Zanim dojrzeją pierwsze sezonowe owoce możemy rozkoszować się smakami lata dzięki organicznej herbacie Super Berries od English Tea Shop. Ta intensywna kompozycja na bazie hibiskusa z dodatkiem malin, truskawek i borówek z pewnością umili nam czas oczekiwania na pełnię letniego sezonu. Dodatkowym atutem jest wyjątkowe opakowanie, które już samo w sobie wygląda bardzo apetycznie.


Propozycją od English Tea Shop idealną na czerwiec jest hibiskus połączony z suszem rooibos oraz dopełnieniem pod postacią zielonej mięty, malin, truskawek i borówek. Dopracowane proporcje pozwalają uzyskać wyrazisty napar, który wyśmienicie smakuje także w wersji na zimno. Bezkofeinowy skład sprawia, że jest to doskonała herbata także dla dzieci oraz osób szczególnie dbających o zdrowie. Elementem harmonizującym z wysoką jakością suszu jest estetyczne opakowanie. Nie tylko przyciąga ono wzrok feerią barw, ale również rozkłada się na wzór origami, odsłaniając wewnątrz przepiękną, barwną mandalę. Ten sam smak dostępny jest również w formie tradycyjnych torebek, piramidek, a także w metalowej puszce.


Herbata Super Berries, tak jak wszystkie herbaty marki English Tea Shop, jest organiczna i posiada   certyfikat Soil Association.


Super Berries English Tea Shop – herbata sypana – 80 g
Składniki: organiczny hibiskus (63%), organiczny rooibos (19%), aromaty naturalne (5%), organiczna mięta zielona (4%), organiczne maliny (3%), organiczne truskawki (3%), organiczne borówki (3%).
Cena: ok. 36 zł

 

Herbata Super Berries marki English Tea Shop fot. English Tea Shop

 

 

 

Herbata Super Berries marki English Tea Shop fot. English Tea Shop

 

 Więcej informacji o herbatach English Tea Shop na: www.englishteashop.pl. Do kupienia na www.herbata.sklep.pl.

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar