2020-05-28

Biżuteria

DIVINE HIPPIE: biżuteryjna podróż w głąb Orientu : kolekcja ILUZJA JEWELLERY

Młoda, polska marka ILUZJA JEWELLERY narodziła się w trakcie duchowej podróży projektantki Kasi Gomulskiej. W momencie, kiedy o wyborach zaczęła decydować intuicja a nie ego.

Niezwykle ważny jest sam proces projektowania, dynamika i spektrum dyscyplin twórczych, z którymi pracuje przy tworzeniu ILUZJA JEWELLERY.

 

 

 Charakterystyczny dla Iluzji jest podział na kolekcje, które w rzeczywistości są otwartym, ewoluującym strumieniem wciąż  pojawiających się nowych modeli w ramach przyjętej dla danej linii estetyki.

Divine Hippie to kolekcja odnosząca się do orientu, dalekowschodnich wierzeń i praktyk rozwoju duchowego. Jest pełna kontrastów, wibrujących, nasyconych kolorów: czerwieni, żółci, turkusu, ultramaryny, ochronnych amuletów i bogato zdobionych form. Kamienie przewodnie tej kolekcji to lapis lazuli, turkus, żółty opal, perły. Tylko w tej kolekcji użyty został czerwony sznurek, którego siła podobno nie tkwi w samej jej barwie, lecz  energetyczności czerwonego koloru. Biżuteria z tej linii to doskonały pomysł dla joginek i miłośniczek orientalnych podróży.

http://www.iluzjajewellery.com/

 

 

 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar