2020-04-30

Twarz

Wiosenny makijaż z nowościami od Eveline Cosmetics!

Budząca się do życia przyroda i eksplozja miliona barw dookoła motywuje nas do działania. Z nową energią i optymizmem chcemy również wprowadzić nieco świeżości do naszego make-upu. Marka Eveline Cosmetics proponuje makijaż idealny na powitanie wiosny.

 

 Dłuższe dni i więcej słońca. W tym czasie stawiamy na subtelny makijaż dodający cerze blasku i świeżości, których pragniemy po długiej zimie. Niezbędny będzie tu róż Feel the Blush! Eveline Cosmetics, który wyeksponuje kości policzkowe i sprawi, że nasza skóra będzie wyglądać młodziej i radośniej. Kreatorzy mody wyraźnie podkreślają idealną cerę, ożywioną dziewczęcym rumieńcem, a podążając za nowym trendem tzw. blushadow, róż możemy nakładać również w kącikach oczu i na skronie. Czas na brwi! Wyjątkowy Precision TATTOO Brow Definer, to precyzyjny aplikator składający się z czterech cienkich końcówek. Pozwala podkreślić brew w naturalny sposób, wypełniając przestrzenie między włoskami i optycznie ją zagęszczając. Finałową „kropkę nad i” w wiosennym makijażu stanowią usta. Piękne i kuszące, a za sprawą błyszczyka z chilli XL Lip Maximizer staną się pełniejsze, odżywione i pozostaną na długo w dobrej kondycji. Tak wykonany makijaż ożywia twarz i nie wymaga zbyt wiele czasu.


Produkty wykorzystane do makijażu:


1. Róż Feel the Blush! – 15,49 zł
2. Pisak do brwi Precision TATTOO Brow Definer – 24,49 zł
3. Błyszczyk XL Lip Maximizer – 15,49 zł

 

 

 

 

 

Dostępny w sklepie internetowym www.eveline.pl

Ulubione kosmetyki pielęgnacyjne i makijażowe Eveline Cosmetics zamówisz bez wychodzenia z domu - w sklepie internetowym marki, który oferuje dostawy na terenie całej Polski!
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar