2020-02-17

WARTO WIEDZIEĆ

Lubisz dostawać prezenty?

Lubisz dostawać prezenty? Czy może po prostu wolisz wygrywać?

 

Każdy lubi wygrywać, po to przecież powstała rywalizacja. Wygrywanie pokazuje nam, że jesteśmy w czymś lepsi od innych lub po prostu mamy szczęście. Już od dzieciństwa świat uczy nas wygrywania: naklejka Dzielnego Pacjenta u lekarza jako wyróżnienie za bohaterską postawę, wymarzona gra planszowa za rozwiązaną krzyżówkę, czy szkolny dyplom za zwycięstwo w konkursie. No właśnie, konkurs jest tu słowem klucz. Lubimy wygrywać, ale jak śpiewała Maryla Rodowicz „Żeby wygrać, trzeba grać”. Z tym graniem właśnie jest różnie, bo przecież dziś granie kojarzy nam się z wyjściem z domu, zapłaceniem za kupon i oczekiwaniem na los szczęścia, lub regularnymi zakupami w znanych sieciach handlowych uwieńczonymi jedną z kilkudziesięciu naklejek wymiennych na upragniony gadżet.

 

 


A co, jeśli wygrywanie mogłoby dziś być prostsze? Dla tych, którzy już wiedzą, wygrywanie stało się hobby, rytuałem wolnego czasu. Dla tych, którzy dopiero raczkują w tej dziedzinie powstał ten artykuł.

WYGRYWANIE TO BANALNIE PROSTA RZECZ!

Sledzimykonkursy.pl to miejsce, które gromadzi liczne konkursy i loterie. To serwis, w którym realnie możemy wygrywać. Od najmniejszych gadżetów jak notesy, książki, płyty, przez nagrody tematyczne jak sprzęt AGD/RTV, kosmetyki, wyposażenie domu, skończywszy na nagrodach większego kalibru takich jak samochody czy niemałe sumy pieniędzy. Nagród jest mnóstwo, a codziennie pojawia się szansa na nowe – wyjazdy, vouchery zakupowe, bilety do kina, restauracji, ubrania, galanteria, akcesoria, artykuły spożywcze, limitowane produkty marek premium i … ile dni – tyle nagród i pomysłów organizatorów.


To, co należy zrobić, aby po nie sięgnąć, to grać, a i ta czynność dostosowana jest do wymagań przeróżnych typów osobowości.


Na portalu znajdują się konkursy dla wytrwałych – czyli takich, którzy z chęcią zrobią zakupy, zarejestrują paragon, czy dopilnują konkretnej godziny gry. Nie zabraknie gratki dla artystów – konkursy fotograficzne i kulinarne to w serwisie absolutna codzienność. Są też wyzwania stworzone z myślą o kreatywnych jak odpowiedzi na pytania i dzielenie się ciekawymi pomysłami. Co więcej dla „leniuszków” znajdzie się też cała masa rozwiązań takich jak konkursy polegające jedynie na kliknięciu, czy krótkim, zamkniętym wyborze.


Serwis Sledzimykonkursy.pl powstał po to, aby wyszukiwać konkursy, gromadzić je w jednym miejscu, porządkować, kategoryzować i oswoić często niejasne ich zasady.


Kluczowym celem portalu jest przejrzysty, prosty i uczciwy przekaz. Zasady są przedstawione wprost, co pozwala użytkownikom wybrać swoją własną drogę do zwycięstwa.

CO WIĘC NALEŻY ZROBIĆ, ŻEBY WYGRYWAĆ?

Odwiedzać serwis i klikać! Nadchodzą długie, jesienno-zimowe wieczory. Każdy spędza je jak chce, ale na pewno nie zabraknie w harmonogramie dnia chwili z kubkiem herbaty, ulubioną prasą czy serialem lub książką. Zanim jednak po nie sięgniemy, warto zajrzeć do serwisu Sledzimykonkursy.pl i jak przystało na prawdziwego tropiciela zysków i okazji przeŚLEDZIĆ, co możemy zdobyć zaledwie w kilka minut. Konkursy to absolutnie jedyna rozrywka, która łączy w sobie dobrą zabawę, relaks po długim dniu obowiązków, a także szansę na te wielkie i nieco mniejsze wygrane.


Sledzimykonkursy.pl
to legalne uzależnienie od uśmiechu – wszak to sama radość zrobić sobie prezent w tak prosty sposób!

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar