2019-12-23

WARTO WIEDZIEĆ

Jak zapakować prezent na Święta?

Pakowanie świątecznych prezentów to obok lepienia pierogów najbardziej czasochłonna grudniowa czynność. Jak przyozdobić pakunek, aby zachwycił obdarowywaną osobę?

 

 

 


Naturalne dodatki

Podczas tegorocznych Świąt modne będzie wykorzystywanie naturalnych dodatków, także przy pakowaniu prezentów. Gałązka świerczyny, szyszki, gwiazdki anyżu, laski cynamonu czy zasuszone plastry pomarańczy mogą wyglądać piękniej niż niejedna brokatowa kokarda. Możemy dodatkowo „oprószyć” je sztucznym śniegiem lub gdy lubimy więcej blasku – złotym sprayem. Do tego warto wykorzystać szary papier i sznurek jutowy, aby zachować naturalny styl.
- Pakowanie prezentów nie należy do najłatwiejszych czynności. Jeżeli zatem nie wiemy, jak się do tego zabrać, to zawsze możemy skorzystać z profesjonalnych usług. W Designer Outlet Warszawa na czas okołoświąteczny uruchomiliśmy specjalne stoisko, przy którym można uzyskać fachową poradę i pomoc w dekoracji prezentu. Jeśli mamy już wymyślony styl opakowania, to warto pokazać inspirację i poprosić o jej wykorzystanie – mówi Agnieszka Kuś, Marketing Manager Designer Outlet Warszawa.
Kolor przewodni
Przy pakowaniu prezentów warto też wziąć pod uwagę kolory, jakie zostały wykorzystane przy ubieraniu domu i choinki. Jeśli zatem podczas Świąt lubimy otaczać się klasycznymi, czerwono – złotymi dekoracjami, to tak też powinny wyglądać nasze podarunki. Zachowanie jednej kolorystyki sprawi, że nasza choinka będzie wyglądała elegancko i ze smakiem. Natomiast jeżeli postawiliśmy na jedną barwę, np. modny w tym roku jasny róż, to możemy śmiało szukać kontrastu w postaci srebrnych lub nawet granatowych czy butelkowozielonych opakowań.
- Jeżeli nie mamy pomysłu, jak połączyć kolory i od prac artystycznych zawsze woleliśmy modę, to możemy śmiało skorzystać właśnie z tych umiejętności. Barwy, które łączą się ze sobą w stylizacjach, będą dobrze współgrały także w dekoracjach. Zawsze możemy także szukać inspiracji na wystawach sklepowych. W naszym centrum salony poszczególnych marek są już pięknie przyozdobione i na pewno znajdziemy w nich pomysł na własne opakowania. Gdy to nie pomoże, to warto jednak pozostawić tę kwestię profesjonalistom – dodaje Agnieszka Kuś.
___
Designer Outlet Warszawa oferuje niepowtarzalny mix polskich i zagranicznych marek modowych, w tym liczną grupę marek segmentu premium. W ofercie centrum możemy znaleźć: Armani Outlet, Calvin Klein, Furla, Guess, Högl, Kazar, Liu Jo, Mango, Nike, Pandora, Pinko, Vistula. Wyjątkowość oferty polega na całorocznym oferowaniu produktów w cenach niższych od cen regularnych w przedziale rabatowym od -30 do -70%. Unikatowa architektura Designer Outlet Warszawa nawiązuje do warszawskiego Starego Miasta. To mocny wyróżnik na tle innych obiektów handlowych, gwarantujący niezapomnianą atmosferę podczas zakupów.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar