2019-12-03

WARTO WIEDZIEĆ

Zimowy Narodowy gotowy na zimę 2019/2020

E.Wedel partnerem strategicznym


W sobotę 30 listopada PGE Narodowy po raz siódmy oficjalnie zamienił się w krainę zimowej rozrywki. Podczas inauguracji organizatorzy ogłosili plan dostępnych atrakcji na najbliższy sezon, opowiedzieli o największych planowanych wydarzeniach tegorocznej edycji, a także przedstawili partnera strategicznego - markę E.Wedel. W dniu otwarcia warszawiacy mogli podziwiać m.in. uroczystą iluminację świątecznej choinki. Relację video można obejrzeć na fanpage’u FB Radia Zet, który jest patronem medialnym wydarzenia.

 

 

 

Zimowy Narodowy 2019

 


Zimowe Miasteczko już otwarte
Na odwiedzających czekają przede wszystkim dwa duże lodowiska, Lodowisko E.Wedel oraz lodowisko A, na którym w piątkowe i sobotnie wieczory, odbywać się będzie impreza muzyczna, której towarzyszyć będą liczne konkursy.  Niesamowitą atrakcją zarówno dla dzieci, jak i dorosłych będzie również 12-metrowa Górka Lodowa E.Wedel przeznaczona do zjazdów na pontonach wprost z trybun. Na fanów sportowej rywalizacji czekać będą tory do curlingu, a na kochających jazdę na rolkach, deskorolkach i longboardach, największy w stolicy kryty skatepark. Ten ostatni, zlokalizowany jest na parkingu PGE Narodowego na poziomie -4 oraz ma także dodatkową przestrzeń na poziomie -2, przeznaczoną do prowadzenia warsztatów.


Strefa Czekolady na Zimowym Narodowym

Tegoroczna Strefa Czekolady przypadnie do gustu fanom słodkich codziennych przyjemności oraz gier i zabaw. W dniu otwarcia główną atrakcją oferowaną przez E.Wedel była pyszna wedlowska gorąca czekolada, a już od 9 grudnia marka zaprasza mieszkańców Warszawy i okolic do uczestnictwa w grach i zabawach, takich jak Czekoladowe Puzzle lub Czekoladowy Quiz, które uprzyjemnią czas spędzony w Zimowym Miasteczku. Dodatkowo w grudniu w Strefie Czekolady wyeksponowana będzie imponująca rzeźba przygotowana przez Maestro Czekolady Janusza Profusa oraz Mistrzynię Czekolady Joannę Profus z 56 kg czekolady E.Wedel!


Przyjemne Poniedziałki
Partner strategiczny tegorocznej edycji Zimowego Narodowego wprowadzi jeszcze jedną atrakcję, tzw. Przyjemne Poniedziałki z marką E.Wedel. W każdy poniedziałek począwszy od 9 grudnia wystarczy przedstawić przy kasie paragon na dowolne zakupy produktów E.Wedel na kwotę 15 zł, aby otrzymać darmową wejściówkę do Zimowego Miasteczka.


Zima z Wedlem
Wyjątkowe atrakcje oferowana przez E.Wedel na Zimowym Narodowym to początek Zimy z Wedlem, cyklu akcji, które odbywać się będą w Polsce w grudniu oraz w okresie ferii zimowych, aż do końca lutego 2020. Już wkrótce marka ogłosi więcej szczegółów związanych z tym projektem.    

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar