2019-11-14

CIEKAWOSTKI

Sposób na… dobry rok od Tchibo!

Tagi: kalendarz

Czy to był dobry rok? Takie rozważania nachodzą nas zazwyczaj u jego schyłku, kiedy myślami jesteśmy już przy kolejnym, sylwestrowym przyjęciu. W naszych głowach rodzą się wtedy scenariusze nadchodzących, dwunastu miesięcy. Warto wykorzystać ten moment i przygotować się na nowy start. Wejście w 2020 rok może okazać się jeszcze łatwiejsze z kalendarzem marki Tchibo. Spraw, aby to był DOBRY ROK!

 


Kalendarz marki Tchibo, został stworzony z myślą o wszystkich, planujących w nadchodzącym roku zadbać nie tylko o siebie, ale także o lepsze samopoczucie naszej planety. Wykonany w całości z papieru posiadającego certyfikaty FSC, stanie się Twoim towarzyszem i skarbnicą zadań, celów oraz planów, a z uwagi na swoje praktyczne rozmiary zawsze możesz mieć go pod ręką. Lubisz planować tydzień? A może wolisz widzieć jak rozkładają się Twoje plany na cały miesiąc? W kalendarzu masz zarówno pierwszą, jak i drugą możliwość, a jeśli okaże się, że potrzebujesz więcej przestrzeni – na ostatnich stronach znajdziesz miejsce na notatki. Motyw roślinny, który zdobi poszczególne karty kalendarza adekwatny jest do każdej pory roku, a całość zachowana jest w delikatnym zielonym odcieniu.


Co jeszcze wyróżnia ten wyjątkowy kalendarz? Z uwagi na to, że marka Tchibo przykłada coraz większą wagę do produkcji i promowania życia w duchu eko, zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, jest on skarbnicą wskazówek i przykładów, jak, za pośrednictwem małych kroków, działać na korzyść środowiska. W środku znajdziesz przykłady „eko-nawyków”, przepisów i praktycznej wiedzy, która pomoże Ci wdrożyć zasady zero waste w Twoim domu. 


Marka Tchibo, mając świadomość rosnącego problemu zanieczyszczenia środowiska, zwraca coraz większą uwagę na jakość oraz pochodzenie materiałów wykorzystywanych w procesie produkcji. Stawiając na bawełnę pochodzącą z ekologicznych upraw, certyfikowane drewno i papier, recykling oraz godne warunki pracy dąży do szerzenia idei zrównoważonego rozwoju i prowadzenia odpowiedzialnego biznesu. Więcej szczegółów na ten temat można znaleźć w zakładce ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ na stronie internetowej Tchibo. 

 

 

 


Tchibo – historia firmy sięga roku 1949 kiedy to pochodzący z Hamburga kupiec Max Herz wpadł na pomysł wysyłkowej sprzedaży kawy.  Z czasem oferta firmy poszerzała się o produkty z kategorii gospodarstwa domowego, dekoracji, mody czy sportu. Pierwszy sklep Tchibo otwarto w Hamburgu w 1955 roku. Obecnie Tchibo ma już ponad 1000 sklepów na całym świecie. Ponadto w 9 krajach Europy oferuje sprzedaż w sklepach internetowych. Firma oferuje swoim klientom niepowtarzalny asortyment – co tydzień nowe inspiracje. Tchibo jest zdobywcą nagrody The National German Sustainability Award 2016.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar