2019-08-30

Warto odwiedzić...

Weekend we Wrocławiu? Wynajmij samochód i zwiedzaj okolice wygodniej

Planując wycieczkę z rodziną, czy znajomymi warto wybrać się na weekend do Wrocławia. To przepiękne miasto ma wiele do zaoferowania dla przyjeżdżających turystów. Jeżeli nie mamy za dużo czasu, ale chcemy zwiedzić dokładnie okolice, warto zastanowić się nad wynajmem samochodu we Wrocławiu.

  

 

Weekend we Wrocławiu

Wrocław to jedno z najpopularniejszych, jak i najpiękniejszych miast, którym mogą pochwalić się Polacy. Jeżeli planujemy w weekend odpocząć z rodziną lub wybrać się na wycieczkę ze znajomymi, warto wziąć pod uwagę właśnie to miasto, w którym nie da się nudzić. Wrocław oferuje ogrom atrakcji, piękny rynek, oraz również możliwość zwiedzenia ciekawych zabytków. 

Atrakcje turystyczne we Wrocławiu

We Wrocławiu znajdziemy wiele atrakcji, które warto odwiedzić. Jednym z nich jest Ostrów Tumski, czyli najstarsza część stolicy Dolnego Śląska. W tym rejonie znajdziemy m.in. Archikatedrę św. Jana Chrzciciela oraz najlepszy punkt widokowy, który mamy okazję zobaczyć wjeżdżając na sam szczyt wieży katedralnej. Na wyspie znajdziemy słynny most zakochanych, gdzie zostawiane są kłódki z inicjałami par. Będąc w tych okolicach, należy również zahaczyć o Ogród Botaniczny przepełniony różnorodną roślinnością. Wrocław jest znany również, jako miasto krasnali. Ciekawym pomysłem jest zwiedzanie miasta właśnie szlakiem rozmieszczonych wrocławskich krasnali. We Wrocławiu możemy również wybrać się w rejs po Odrze, gdzie z perspektywy rzeki, możemy podziwiać piękne krajobrazy. Jednak jedną z głównych atrakcji, jest piękny rynek, w którym koniecznie odwiedźmy klimatyczne restauracje. 

Szybko i tanio zwiedź Wrocław

Jest wiele miejsc, jakie warto zobaczyć we Wrocławiu. Jednak jak zrobić to w najszybszy sposób, aby nie pominąć żadnej atrakcji? Jeżeli przyjechaliśmy do Wrocławia pociągiem lub przylecieliśmy samolotem, ciekawym rozwiązaniem będzie skorzystanie z wypożyczalni samochodów. Jedną z atrakcyjniejszych ofert znajdziemy na carfree.pl. Firma oferuje prosty sposób wypożyczenia samochodów i ma ona oddziały w kilku miastach w Polsce. W trakcie weekendowej wycieczki skorzystajmy z wynajmu krótkoterminowego. 

Wypożyczalnia samochodów 

Obecnie coraz bardziej popularne wśród społeczeństwa stało się wypożyczanie pojazdów w sprawdzonych firmach. Wypożyczalnie samochodowe to idealna opcja dla osób posiadających prawo jazdy i chcących w szybki sposób odwiedzić wszystkie ciekawe atrakcje turystyczne. Osoby mieszkające w mieście, nieposiadające własnego środka transportu mogą okazyjne również skorzystać z oferty carfree.com.pl

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar