2019-06-19

Moda Męska

5 inspiracji prezentowych dla taty

Znalezienie odpowiedniego upominku na Dzień Ojca bywa kłopotliwe. Zamiast kupować modne, ale często niepraktyczne pamiątki okolicznościowe, warto podarować tacie prezent, który będzie nawiązywał do jego pasji, zainteresowań. Centra Designer Outlet przygotowały pięć pomysłów dla pięciu typów mężczyzn - może dostrzeżecie w nich także swojego tatę.

 

 

 

1. Tata – fan Gwiezdnych Wojen
Saga filmów o walce między jasną a ciemną stroną mocy ma swoich fanów w każdym przedziale wiekowym na całym świecie. Filmy z serii Gwiezdnych Wojen są inspiracją nie tylko dla twórców kolejnych przebojów kinowych, ale i dla projektantów mody. W większości sklepów odzieżowych znajdziemy koszulkę ze Szturmowcem czy skarpetki z Lordem Vaderem. Każdy fan przygód o zakonie Jedi na pewno ucieszy się z takiego upominku.

2. Tata – zapalony wędkarz
Jeżeli Wasz tata co weekend wstaje zanim nastanie świt, by oddać się ukochanemu wędkarstwu, to powinniście pomyśleć o prezencie, który przyda mu się nad wodą.
 
- Takim podarunkiem może być wykonany z wodoodpornych materiałów plecak, śpiwór na chłodniejsze poranki lub nawet część ekwipunku wędkarskiego. Profesjonalny sprzęt może być sporym wydatkiem, jeżeli będziemy go szukać w regularnych sklepach. W centrach Designer Outlet markowe produkty, m.in. Bergson, Hi-Tec czy Salomon możemy znaleźć w cenach niższych o 30-70% od cen regularnych – mówi Elżbieta Zygmunt, Marketing Manager Designer Outlet Sosnowiec.

3. Tata – gadżeciarz
Mężczyźni uwielbiają gadżety – nie ma co do tego wątpliwości. Modny, wielofunkcyjny zegarek, akcesoria biwakowe, latarki, wiatraczki lub kubki termiczne – to wszystko może ucieszyć Waszego tatę, jeśli półki uginają się od przeróżnych akcesoriów, a jego ulubioną lekturą są czasopisma z nowinkami technologicznymi. Warto też przemyśleć, czy zainteresowanie gadżetami nie jest połączone z innymi pasjami taty – np. wspinaczką górską. W sklepach oferujących sprzęt górski na pewno znajdziemy ciekawy gadżet, który będzie odpowiedni na Dzień Ojca.
 
 
4. Tata – elegant
Jeżeli w szafie Waszego taty wisi rząd wyprasowanych koszul w różnych kolorach, w szufladach obok krawatów znaleźć można także poszetki, a stylizacja często uzupełniona jest kamizelką, to koniecznie skorzystajcie z ofert sklepów z modą męską. 
 
- Ciekawa mucha czy spinki do mankietów to na pewno strzał w dziesiątkę w przypadku taty, który ceni sobie elegancję i dbałość o szczegóły. Postawmy na modny dodatek marki Armani, Digel czy Vistula – są to szczególnie lubiane przez klientów naszego centrum sklepy, stąd duża szansa, że prezent przypadnie tacie do gustu – dodaje Agnieszka Kuś, Marketing Manager Designer Outlet Warszawa.
 
 
 

5. Tata - wszystko po trochu
Są też mężczyźni, którzy nie mają jednej pasji, a interesują się wszystkim po trochu – i modą, i sportem, i gadżetami. W takim przypadku dobrym pomysłem będzie karta podarunkowa, dzięki której tata będzie mógł samodzielnie wybrać prezent spośród ofert wszystkich sklepów znajdujących się w centrum handlowym. Do takiego upominku możemy dodać własnoręcznie wykonaną pamiątkę lub ramkę ze wspólnym zdjęciem – tata na pewno będzie zachwycony tak osobistym prezentem. 
 
Centra outletowe Designer Outlet obecne są w Polsce w trzech lokalizacjach – w Gdańsku, Sosnowcu i Piasecznie pod Warszawą. Każde z nich oferuje unikalny mix polskich i zagranicznych marek modowych, również grupę marek segmentu premium. Szeroka oferta daje niepowtarzalną okazję do nabycia najwyższej jakości produktów w cenach zawsze 30-70% niższych od cen regularnych. W ofercie centrów możemy znaleźć m.in. marki: Armani, Calvin Klein, Guess, Levi’s, New Balance, Nike, Pandora, Tommy Hilfiger i wiele więcej. 
 
 

Komentarze (1)

slena1986 (2019-06-20 21:20:42)
tata
Odwieczny problem. Co kupić tacie? Dla mamy jakoś łatwiej wybiera się prezenty...
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar