2019-05-22

Pielęgnacja ciała

Kolagen – nie tylko na zmarszczki! Idealny prezent na Dzień Matki

Sposoby pielęgnacji młodej i dojrzałej skóry różnią się znacząco, ale mają jeden wspólny mianownik – wykorzystanie kolagenu, czyli składnika odpowiedzialnego za elastyczność i sprężystość skóry. Można go porównać do rusztowania, które podtrzymuje skórę. Kosmetyki firmy Perfect Coll to zaawansowane technologicznie produkty, zawierające kolagen rybi w postaci hydratu. Dzień Matki to szczególne święto, dlatego warto podarować naszym Mamom coś specjalnego w trosce o ich cerę. Produkty Perfect Coll to idealny prezent na Dzień Matki – symbioza nauki z naturą. 

 

 

 

 

Około 40% ludzkiego kolagenu znajduje się w skórze właściwej – największym ludzkim organie, który nadaje skórze wytrzymałość, elastyczność i sprężystość. Dlatego też pierwsze ubytki kolagenu zauważamy właśnie na naszej skórze. Wraz z wiekiem kolagen podlega procesowi degradacji. Po 25 roku życia produkcja kolagenu w naszym organizmie spada. Niedobór jest spowodowany brakiem m.in. takich surowców, jak aminokwasy (podstawowe jednostki budulcowe peptydów i białek). W efekcie, na naszej skórze pojawiają się zmarszczki, bruzdy i przebarwienia. 
 
Kolageny firmy Perfect Coll posiadają unikalną temperaturową wytrzymałość przechowywania do +32 stopni, a ich stabilizacja oparta jest na naturalnych składnikach aktywnych. Produkty firmy Perfect Coll to znacznie więcej niż pielęgnacja. Są one aktywne biologicznie i łatwo przyswajalne przez ludzką skórę oraz idealnie zapobiegają procesom starzenia skóry oraz wspomagają jej odnowę. 
 
Naturalny, aktywny rybi kolagen to innowacja na skalę światową. Stabilizacja z użyciem naturalnych, roślinnych składników oraz zachowanie aktywnej struktury sprawia, że Kolageny z Natury to dużo więcej niż tylko pielęgnacja. Opóźniają procesy starzenia skóry, ujędrniają ją i uelastyczniają, poprawiają jej gęstość i regenerują, niwelują zmarszczki i zapobiegają powstawaniu nowych, poprawiają owal twarzy oraz nadają twarzy efekt liftingu.
Przełomowe Kolageny z Natury działają poprzez dostarczanie naszemu organizmowi budulca do produkcji kolagenu. Są aktywne na poziomie skóry właściwej, stymulując fibroblasty (komórki odpowiedzialne za wytwarzanie kolagenu) do produkcji nowych włókien kolagenu. Jednocześnie dostarczają budulca w postaci aminokwasów, dzięki czemu następuje regeneracja oraz znaczna poprawa gęstości skóry. 
 
 „Nasze wieloletnie doświadczenie z kolagenami: Platynowym, Srebrnym, Grafitowym zaskutkowały stworzeniem zdecydowanie najlepszego rozwiązania w walce z upływem czasu, czyli PC Kolagen Złoty 24-Karatowy Anti Aging. Jest to produkt spektakularnie odmładzający nawet bardzo dojrzałą cerę. Natomiast nie wyobrażam sobie skutecznej codziennej pielęgnacji bez trzech filarów zdrowej i pięknej skóry całego ciała: Kolagenu Platynowego, Kolagenu Srebrnego, Kolagenu Grafitowego. 
 
Zbliża się jedno z najpiękniejszych świąt „Dzień Matki”. Życzę wszystkim Mamom pięknych chwil każdego dnia, radości i satysfakcji, których nieustającym źródłem są dla Mam nasze dzieci. 
 
Bądźmy piękne i zdrowe dla naszych córek i synów, a przede wszystkim dla siebie!”, Dorota Waszczyk, Dyrektor ds. Rozwoju, Perfect Coll.
 
Kompleksowa pielęgnacja ciała Perfect Coll:

PC Kolagen Platynowy +32 °C
PC Kolagen Srebrny +32 °C
PC Kolagen Grafitowy +32 °C
 
 
 
 
PC Kolagen Platynowy +32 °C to produkt rewelacyjnie opóźniający procesy starzenia skóry. Kolagen to główne białko strukturalne skóry. Poprzez dostarczanie skórze składników budulcowych produkt stymuluje struktury skóry do naturalnej odbudowy. Ponadto ujędrnia i uelastycznia skórę oraz poprawia jej gęstość. Spłyca istniejące zmarszczki oraz opóźnia powstawanie nowych. Jest to idealny kosmetyk do stosowania przy zabiegach kosmetologicznych oraz jako produkt do codziennej pielęgnacji.
 
 
PC Kolagen Srebrny +32 °C to idealny produkt do pielęgnacji całego ciała. Kolagen to główne białko strukturalne skóry. Poprzez dostarczanie skórze składników budulcowych produkt stymuluje struktury skóry do naturalnej odbudowy. Skóra po jego użyciu staje się wyraźnie nawilżona, wygładzona, napięta i elastyczna. Regularne stosowanie Kolagenu Srebrnego zapewnia spektakularne efekty.
 
PC Kolagen Grafitowy +32 °C  to produkt do codziennej pielęgnacji o szerokim spektrum działania. Otrzymywany ze skór rybich, zawierających naturalną melaninę. Kolagen to główne białko strukturalne skóry. Poprzez dostarczanie skórze składników budulcowych produkt stymuluje struktury skóry do naturalnej odbudowy. Ponadto nawilża ją i działa przeciwstarzeniowo.
 
Przedział cenowy produktów od 100 – 400 złotych.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar