2019-04-12

Kolekcje ubrań

Sukienki Orsay – czym się wyróżniają?

Orsay jest jedną z najpopularniejszych marek odzieżowych w Polsce, która swoją ofertę kieruje wyłącznie dla kobiet. Modne kroje i fasony, a także bogate wzornictwo sprawiają, że dużą popularnością cieszą się zwłaszcza sukienki Orsay. A co znajdziesz w kolekcji tego sklepu?

 

 

 

Marka Orsay – co warto o niej wiedzieć?

Czy wiesz o tym, że marka Orsay istnieje na rynku modowym już od ponad czterdziestu lat? Pierwsze sklepy pojawiły się w 1975 roku w Niemczech. Tak szybko zyskały jednak popularność, że aktualnie są obecne w 24 krajach.

W Polsce marka ta pojawiła się w 1997 roku, kiedy to w Czeladzi otworzono pierwszy sklep. Natomiast teraz znajduje się już on we większości dużych miast. Co sprawia, że cieszy się tak dużym zainteresowaniem?

Kolekcja Orsay jest przede wszystkim uniwersalna i spełnia potrzeby kobiet w różnym przedziale wiekowym. Znaleźć można tu zarówno eleganckie, biznesowe zestawy, kobiece stroje na co dzień, jak i ubrania typu basic. Lecz to, co wyróżnia tę markę, to fakt, że nawet prosta, gładka koszulka posiada casualowy charakter.

Sukienki damskie Orsay

Jednak to, co cieszy się największą popularnością wśród kobiet, to sukienki. Nie da się zaprzeczyć, że sukienki Orsay to świetna propozycja dla młodych kobiet (Domodi.pl), aczkolwiek naszym zdaniem również i panie w średnim wieku znajdą tam coś dla siebie.

Sklep ten słynie zwłaszcza z sukienek koktajlowych, sięgających przed kolano. W zależności od tego, jakie trendy panują w danym sezonie, mogą to być zarówno pastelowe sukienki w kwiaty, jak i kreacje w stonowanych, wygaszonych kolorach, które będzie można założyć na każdą okazję. Co więcej, można tam znaleźć nawet odpowiednie sukienki na wesele czy karnawał.

I jak już już wspominaliśmy – w Orsay sukienki często mają biznesowy charakter. Nic więc dziwnego, że ofertą tego sklepy nierzadko zainteresowane są kobiety, których obowiązuje ściśle określony dress code w pracy.

Ułatwieniem jest również to, że marka postawiła na szeroką rozpiętość rozmiarów. Znajdują się tam ubrania w rozmiarach od 32 do 44, co sprawia, że kobiety o różnych sylwetkach nie będą mieć problemu z dopasowaniem odpowiedniego kroju, fasonu.

Gdzie kupić sukienki Orsay?

Na koniec chcielibyśmy napisać, gdzie kupić sukienki Orsay. Najprostsza odpowiedź to oczywiście – w sklepie stacjonarnym. A co, jeśli nie masz czasu na jeżdżenie na zakupy? Możesz skorzystać z oferty internetowej, która nierzadko jest bardziej rozbudowana, niż to, co znajdziesz w konkretnej placówce.

Orsay posiada swój sklep internetowy, a niektóre kolekcje sprzedawane są wyłącznie online. Oprócz tego z sukienkami tej marki możesz zapoznać się również dzięki takim serwisom modowym, jak wspomniane wcześniej Domodi. Dlaczego warto z tego skorzystać? Ponieważ masz możliwość porównania kolekcji kilku wybranych marek, co znacznie ułatwia zakupy.

A jak wygląda dostawa i zwrot? Czy trzeba za to płacić? Tak, jeśli wybierzesz kuriera. Ale gdy zdecydujesz się na wysyłkę do wybranego, stacjonarnego oddziału, to nie tylko za nic nie zapłacisz, ale jeszcze będziesz mogła od razu zwrócić zamówienie, jeśli okaże się, że Ci nie odpowiada i za to również nie zapłacisz.

 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar