2019-02-07

Moda Męska

ONLINE DENIM DESTINATION jest już w Polsce

4 lutego duńska marka odzieżowa JACK & JONES uruchomiła sklep internetowy w Polsce, udostępniając swoje kolekcje odzieżowe, włącznie z konceptem denim destination wszystkim polskim klientom w całym kraju.

 
JACK & JONES to firma odzieżowa założona w Danii w 1990 roku. Rozpoczęła ona swoją działalność z małym zespołem ludzi, połączonych silną pasją do jeansu, który do tej pory uznawany jest za podstawę marki. Obecnie, JACK & JONES jest jednym z wiodących producentów odzieży męskiej w Europie i teraz rozszerza swoją działalność otwierając sklep internetowy obok już istniejących sklepów detalicznych w Polsce.
 
 
 
 
 
The Denim Destination
 
 
Oprócz szerokiej kolekcji jeansów, na stronie JACK & JONES można znaleźć także trzy różne linie odzieżowe, które sprawdzą się doskonale przy wielu okazjach – niezależnie od tego czy szukasz stroju na elegancką okazję czy spędzenie czasu z przyjaciółmi. W nowym sklepie internetowym można znaleźć wszystkie trzy linie, dzięki czemu JACK & JONES jest idealnym miejscem, w którym młodzi mężczyźni mogą robić zakupy online. Ubrania oznaczone ORGINALS są zabawne, w stylu casualowym skupionym wokół najnowszych trendów. Kolekcja CORE ma ostry, graficzny charakter z odniesieniem do miejskiej odzieży sportowej. Z kolei kolekcja PREMIUM zagwarantuje, że ubierzesz się w klasycznym, eleganckim stylu tworząc formalne lub elegancko-casualowe stylizacje.  Bez wątpienia wspólnym mianownikiem jest to, że kolekcje JACK & JONES powiązane są z kolekcją jeansów.
 

Najnowsze trendy
 
 
W naszym sklepie internetowym znajdziesz zawsze najnowsze trendy oraz modowe inspiracje – niezależnie od tego czy szukasz świetnego garnituru czy doskonałej pary jeansów. Zamiłowanie do denimu zawsze było i jest najważniejsze dla JACK & JONES i w naszym nowym, polskim sklepie możesz znaleźć szeroką gamę kolorów, stylów oraz krojów. Tak naprawdę dostępne jest ponad 170 różnych stylów jeansów! Tak więc, niezależnie od tego czy szukasz wygodnej, luźnej pary, czy slim fit, na JACK & JONES bez wątpienia znajdziesz męski jeans, jest to denim destination dla polskich mężczyzn.
 
 
Jesteś zaproszony!
 
 
Otwarcie sklepu internetowego w Polsce wymaga świętowania – oraz oczywiście świetnych ofert. Na początek nowi klienci otrzymają 20 zł na pierwsze zakupy powyżej 200 zł po dołączeniu do klubu konsumenta.
 
 
Polski sklep internetowy JACK & JONES otwarto 4 lutego 2019 roku.
 
 

Komentarze (1)

hienka7 (2019-05-16 12:27:53)
hienka7
A tak na marginesie - co uważacie o marce GABERON? Mają ciekawe kolekcje Waszym zdaniem?
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar