2018-12-19

WARTO WIEDZIEĆ

Prezent na każdą okazję

Ile razy w ciągu roku zdarza Ci się zastanawiać jak i czym obdarować bliską Ci osobę? Nie ważne czy to Twoja druga połówka, członek rodziny, szef, czy ktokolwiek inny – okazji do wręczania prezentów jest aż nadto i patrząc na kalendarz ciężko mi znaleźć chociażby miesiąc bez jakiejkolwiek okazji. Tu urodziny Mamy, tam dzień dziadka, innym razem święta, dzień dziecka, imieniny przyjaciółki, rocznica ślubu… nie trudno jest zapomnieć o którejś z wielu ważnych dat, a jeszcze trudniej na każdą z okazji znaleźć odpowiedni, pomysłowy i oryginalny prezent. Całe szczęście na pomoc przychodzą nam gotowe rozwiązania takie jak kosze upominkowe, a liczba „gotowych” do wręczenia koszy jest całkiem spora, dodatkowo w uczciwych cenach. 

 


Brak pomysłu na oryginalny prezent?
 
Jest to problem chyba wszystkim nam znany, szczególnie teraz w okresie świątecznym, gdzie większość z nas zastanawia się nad więcej niż jednym prezentem, ba! Może się okazać, że do obdarowania mamy nawet kilkanaście osób! Nie zawsze można iść na łatwiznę, w ciągu roku najczęściej możemy udowodnić swoje dobre intencję wręczając kwiaty, wino czy dobre czekoladki, ale każdy pod choinką oczekują czegoś (bardziej) oryginalnego, ładnie zapakowanego i poruszającego zmysły. W tym przypadku również dobrym pomysłem będą kosze świąteczne. Mix dobrych alkoholi, słodyczy czy najprzydatniejszych produktów spożywczych jak kawa czy herbata zadowoli każdego, a jakość oferowanych produktów jest na tyle wysoka, że nikt nie zarzuci Ci pójścia na łatwiznę. 
 
Jeden sposób na wiele problemów
 
Cały czas poruszam jeden przypadek, ale kosze prezentowe idealnie się spiszą również jako prezent firmowy – wysłany na przykład do lubianego kontrahenta. Nie ma problemu tak długo, jeśli chcesz obdarować pojedyncze osoby, ale gorzej bywa w przypadku kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu takich klientów! Wtedy możliwość zamówienia przesyłki na wskazany adres (klienta, nie Twój) może znacznie pomóc podczas świątecznego zgiełku. 

A prezenty warto wręczać
 
Większość z nas uwielbia być obdarowywanym, niestety nie wszyscy lubią obdarowywać. Należy pamiętać natomiast, że jest to najprostszy sposób, żeby udowodnić, że pamiętamy o bliskich nam osobach. Nie ważne jaką relację z nimi utrzymujemy – czy to rodzina, czy partner biznesowy. Upominki pomagają utrzymać dobre kontakty, a nawet jeśli na co dzień nie zawsze znajdujesz czas na chociażby zwykłą rozmowę w łatwy sposób możesz zwrócić na siebie uwagę i pokazać, że mimo to… masz dobre intencje.
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar