2018-12-04

WARTO WIEDZIEĆ

5 gadżetów dla niego – wybieramy prezent idealny

Urodziny, imieniny, Dzień Chłopaka, święta… Okazji jest wiele, a pomysły na prezenty dla mężczyzn szybko się wyczerpują. Kobieta zawsze chętnie przyjmie nowe ubranie, ulubiony kosmetyk, pluszaka od kolekcji czy słodycze. Co zaś przygotować dla partnera, przyjaciela, brata, taty lub syna? Sprawdź!

 

 

 

Prezent dla brodacza

Coraz więcej panów zapuszcza brody. I to nie byle jakie! Nie chodzi tu o niechęć do golenia, lenistwo czy zaniedbanie. Wręcz przeciwnie: panowie zwracają na swój wygląd coraz większą uwagę. Chcą wyglądać przystojnie – dla siebie, ale przecież także dla nas.

Początkującemu brodaczowi podaruj obowiązkowy gadżet elektroniczny: trymer. Dzięki niemu przytnie zarost lub nada mu finezyjny kształt. Upewnij się, że model jest bezprzewodowy i wodoodporny. Dobrze także, by miał kilka trybów cięcia i umożliwiał skrócenie brody na konkretne długości.

A jeśli Twój ukochany już ma trymer, dokup mu więcej pasujących końcówek, etui oraz naturalne kosmetyki do pielęgnacji brody.

 

 

Uniwersalne gadżety urodowe dla mężczyzn

Podczas gry brodacz skorzysta z trymera, miłośnik gładkiej twarzy będzie wolał dostać nowy gadżet do golenia. Nowoczesna golarka elektryczna z funkcją szybkiego ładowania przyda mu się nawet podczas długiego golenia. Sprawdź, czy wchodzi w komplet z samoczyszczącą stacją dokującą. Taka stacja nie tylko oczyszcza ostrza z właśnie ogolonego zarostu, ale również nawilża je specjalistycznym olejem.

Druga uniwersalna propozycja prezentu dla mężczyzn to golarka do włosów. Regularne wizyty u fryzjera są przyjemne, ale przede wszystkim dla kobiet. Mężczyźni siedzą na fotelu przez kilka minut, po czym wychodzą, więc wyprawa do salonu zakrawa o stratę czasu. Jeśli podarujesz swojemu ukochanemu maszynkę, będzie mógł golić głowę sam, a w efekcie zyskacie więcej czasu na wspólnego oglądnie filmów czy przytulanki. A może to Ty zostaniesz je prywatną fryzjerką?

 

 

Co nieco dla rozrywki

Najlepsze prezenty to te, które spełniają nasze marzenia. O mężczyznach mówi się, że są dużymi dziećmi. Coś w tym jest! Nigdy np. nie wyrastają z fascynacji elektronicznymi gadżetami. Wobec tego podczas nadchodzących świąt możesz podarować ukochanemu kolejną grę na komputer lub konsolę z serii, która jest jego ulubioną (podpatrz, w co najczęściej gra). A jeśli nie wiesz, co wybrać, sprawdź, jakiego gadżetu mu brakuje. Może nie ma jeszcze bezprzewodowych padów albo stare słuchawki nie tłumią dobrze dźwięków z zewnątrz? Wiesz, co robić!

W ramach prezentu możesz też spełnić marzenia swojego partnera czy przyjaciela, które dotąd bał się zrealizować sam, bo miał za mało odwagi lub sądził, że się nie nadaje. Chciał fotografować? (Daj mu aparat lub akcesorium). Myślał o założeniu podróżniczego kanału na Youtube? (Z drona uzyska niesamowite ujęcia). Pragnął wystartować w konkursie kulinarnym? (Zestaw noży szefa kuchni tylko czeka, aż go kupisz). Pomyśl nad tym, co obdarowywany powiedział Ci w największym zaufaniu i właśnie z tym zwiąż prezent. Personalny i przygotowany z myślą o jego marzeniach będzie cieszył bardziej!

 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar