2007-02-06

Moda ślubna

TARGI ŚLUBNE

Nasza przygoda z Targami Ślubnymi rozpoczęłą się od spotkania przed Halą Polonia. To co tam zastałyśmy troszkę nas zaskoczyło, bo nikt nie zdawał sobie sprawy z tego, że targi ślubne cieszą się tak ogromną popularnością i zainteresowaniem, w tym troszkę spiącym mieście, a jednak...

Przed Halą Polonia powitały nas subtelne i bardzo eleganckie auta oraz firmy oferujące niezywkle wyrafinowany przejazd do ślubu, co się okazuje za dość wygórowaną cenę, ale popatrzeć było przyjemnie. Po wystaniu się w kolejce, to co ukazało się w środku również sprawiło niespodziankę. Cała Hala Polonia, która rozmiarowo jest potężna, była zastawiona przeróżnymi stoiskami, oferującymi dosłownie wszystko, wszystko co związane z parą młodą i przede wszystkim z najpiękniejszą osobą tego dnia - panną młodą.

Przeróżności...
Na targach znaleźć można było wszystko: od bielizny idealnej pod suknię ślubną, po torty weselne, ciasta, potrawy, bukiety, makijaże, ozdoby, suknie, garnitury oraz wszelkiego rodzaju rozrywki: pokazy tańców zorganizowane przez Częstochowską Szkołę Tańca. Było na co popatrzeć.

Atrakcje...
Targi trwały od rana, a mimo to o godzinie 15 sala była pełna. Dotarłyśmy tam akurat na wszelkiego rodzaju pokazy. Cały show zaczął się od prezentacji umiejętności tanecznych uczniów Częstochowskiej Szkoły Tańca. Wypadli na prawdę dobrze, warto było ich zobaczyć. Serca publiczności podbiły nie tylko tańce standardowe czy latino amerykańskie prezentowane przez pojedyncze pary, ale występ Częstochowskiej Szkoły Salsy, która była w stanie zaprezentować bardzo ciekawy choreograficznie występ w sposób w pełni profesjonalny, na bardzo malutkiej scenie, co udowodniło jeszcze większy kunszt i talent tancerzy. Zaprezentowali swoją szkołę na prawdę dobrze, po za tym dla szczęśliwych kilku par były nagrody w postaci 50% rabatu na kursy tańca w tej właśnie szkole. Była to dobra reklama dla szkoły, ale i przyjemna rozrywka dla oka wszystkich oglądających.

Pokaz...
Po występach tancerzy, odbył się pokaz sukien ślubnych i sukien wieczorowych. Suknie prezentowały firmy "Dolce Vita" oraz "Bianco" Salon Hiszpańskich Sukni Ślubnych. Pokaz był warty obejrzenia, ale nieliczne suknie przykuwały naszą uwagę. Myślę, że wiele pań młodych spodziewało się bardziej spektakularnych kreacji. Relacja z tego pokazu będzie ukazywała się fragmentami, gdyż mnóstwo sukien ślubnych zostało zaprezentowanych i chcemy państwu pokazać ich jak najwięcej, więc z góry zapraszamy na kolejną relację z pokazu, która pojawi się niebawem.

Co po za tym...
Oprócz sukien ślubnych, które zapewne były głównym tematem targów, można było zobaczyć wszelkiego rodzaju restauracje reklamujące swoje usługi, zespoły muzyczne zachęcające przyszłych małżonków do zaangażowania właśnie ich, kwiaciarnie prezentujące spektalkularne bukiety, kosmetyczki pokazujące różnorodność ozdób chociażby na paznokcie. Można było zobaczyć niesamowite makijaże, garnitury męskie, wystrój jaki firmy oferują chociażby miejsc dla Państwa Młodych, przybrane stoły...wszystko od A do Z co jest związane ze ślubem. Można było obejrzeć przeróżne zaproszenia, piękne kobiety, ciasta, wystroje wnętrz... niektóre tamety będziemy poruszały osobno, te najbardziej interesujące znajdą tutaj obszerne opisy, zaprezentujemy mnóstwo zdjęć.Zapraszamy c.d.n.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar