2018-11-05

SPORT

Nie daj się zatrzymać złej pogodzie!

Deszcz, śnieg, chłód czy wiatr nie są już wymówką. Twój trening nie jest zależny od prognozy pogody. Jesienią nasza motywacja spada, mniej światła słonecznego powoduje, że nasze ciało odmawia współpracy. Jak najlepiej się zmotywować? Pomoże nam w tym marka Under Armour z nową kolekcją odporną na przeciwności pogody.

 
W deszczowe dni sprawdzi się wodoodporna i oddychająca technologia STORM, która na wielu poziomach chroni przed wilgocią i wiatrem. Wychodząc na trening w zimne dni nie musisz już zabierać ze sobą wielu ciężkich warstw, wystarczy kurtka z technologią ClodGear. Odzież wierzchnia z tą technologią od Under Armour zatrzymuje ciepło ciała, skutecznie odprowadza pot, dając uczucie suchości i lekkości, a dwuwarstwowa tkanina posiada ciepłą i miękką powłokę wewnętrzną oraz zapewnia szybkie wysychanie od strony zewnętrznej.
 
Dla panów marka Under Armour przygotowała kolekcję wyposażoną w technologię STORM CYCLONE, która skutecznie chroni przed deszczem i chłodem. Technologia UA Storm zapewnia wodoodporność, przy zachowaniu właściwości oddychających. Zastosowana rozciągliwa struktura tkaniny charakteryzuje się niezwykłą trwałością, jak i elastycznością. Innowacyjny system wykończenia materiału gwarantuje utrzymanie naturalnego ciepła ciała.
 
Nowością, jest również model butów HOVR z technologią ColdGear Reactor, która adaptuje się do temperatury stopy, nie pozwala na jej przegrzanie ani wychłodzenie. Hybrydowa powłoka UA Storm skutecznie odpycha krople deszczu, a specjalna podeszwa, która powstała we współpracy z firmą Michelin, pozwala na trening nawet na śliskich nawierzchniach. 
 
Trening, niezależnie od pogody, może być przyjemnością, wystarczy tylko właściwa motywacja! 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar