2018-10-14

WSPIERAMY AKCJE

Zmysłowa rumba z Edytą Herbuś – zatańcz z tancerką i jej mamą!

Rumba jest kubańskim tańcem, podczas którego to partnerka uwodzi kobiecością. Namiętność miesza się tu z pożądaniem, a dominującą rolę odgrywa flirt pomiędzy partnerami. To wolny, ale rytmiczny taniec, w którym idealnie odnajdą się kobiety świadome i pewne swojego ciała. A jak wygląda rumba w wykonaniu Edyty Herbuś i jej mamy? Przekonajcie się, że wystarczy poznać kilka prostych kroków, by swobodnie poczuć się w tym tańcu.

 

 

Rumba – co trzeba o niej wiedzieć?
Rumba to pełen seksapilu taniec, w którym główną rolę odgrywa ruch bioder. Prostym ćwiczeniem, pozwalającym poczuć rodzaj ruchu jest kręcenie biodrami w kształt ósemki(czyli najpierw jedno biodro wykonuje koło, a potem drugie). Krok podstawowy rumby podobny jest do tego w cza-czy – liczony jest w rytmie na cztery i zaczyna się od ruchu do boku prawą nogą. Na raz występuje pauza, w której nie wykonuje się kroku, tylko wypełnia się go obciążeniem biodra w prawą stronę. Następnie, na dwa, wykonuje się krok lewą nogą do przodu. Powrót na prawą nogę do tyłu następuje na trzy, a lewa noga kierowana jest do boku na cztery. Potem to samo robimy analogicznie w drugą stronę. Obciążenie biodra na raz, następnie prawa noga do tyłu na dwa, powrót na lewą do przodu na trzy i prawą do boku na cztery – co stanowi już powtórzenie kroku podstawowego.
 
Poza ruchem biodrami, każdy krok wykończony jest rozciągnięciem rąk, co jeszcze bardziej skupia wzrok na tańczącej kobiecie. Pewne partnerowanie to z kolei zadanie mężczyzny. W tym tańcu nie liczą się same kroki, ale także kontakt pomiędzy partnerami, charyzma czy ich wrażliwe reagowanie na siebie, które sprawia, że ten taniec staje się bardzo sensualny.
 
Rumba – idealny taniec również dla dojrzałej kobiety
Taniec to jedna z najpiękniejszych form aktywności fizycznej, która nie tylko pozwala zadbać o sylwetkę i dobrą formę (zwłaszcza nóg, gdyż pobudza pompę mięśniową, dzięki czemu ułatwia prawidłowe krążenie krwi), ale także sprawia, że kobieta może wyrazić siebie, będąc pełną gracji i elegancji. Szczególnie w rumbie, która jak mówi Edyta Herbuś, jest tańcem miłości i namiętności.
 
A teraz pora na uwolnienie swojej kobiecości! Zwłaszcza, że podstawowy krok rumby możemy wykonywać zarówno solo, jak i w duecie, dlatego niemal każda okazja jest idealna, by trochę się poruszać i zadbać o swoje zdrowie. Zapraszamy na lekcję rumby przeprowadzoną przez Edytę Herbuś w ramach kampanii „Nic Nie Zatrzyma Mnie”. Tancerka biorąc udział w tej akcji społecznej inspiruje kobiety w każdym wieku, by aktywnie spędzały czas.
 
 
Link do pobrania instruktażu tańca: https://we.tl/t-T6KfDxr7gv
 
Lekcje tańca prowadzone przez Edytę Herbuś powstały w ramach kampanii społecznej „Nic Nie Zatrzyma Mnie”. To akcja dedykowana dojrzałym i cieszącym się życiem kobietom, świadomym tego, jak ważna jest aktywność fizyczna w każdym wieku. Dzięki nauce kilku podstawowych kroków można przyjemnie spędzić czas, dbając jednocześnie o swoje zdrowie. Taniec to także duża dawka pozytywnej energii dla naszego organizmu oraz sposób na realizację swojej pasji. Dojrzałe kobiety mogą również dzięki niemu inspirować do aktywności młodsze pokolenia.
 
Na dedykowanej kampanii stronie www.NicNieZatrzymaMnie.pl znajdują się zarówno inspirujące historie o pełnych energii i pasji dojrzałych kobietach – widzianych oczami młodszych pokoleń, jak i merytoryczne porady ekspertów.
 
Na lekcje tańca z Edytą Herbuś zaprasza organizator akcji „Nic Nie Zatrzyma Mnie” – marka Diosminex, dbająca o zdrowie i lekkość nóg.
 
Więcej informacji można znaleźć na stronie www.NicNieZatrzymaMnie.pl.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar