2018-09-05

Kolekcje ubrań

JU LOVI KOLEKCJA JESIEŃ-ZIMA 2018

Najnowsza kolekcja sukienek Ju Lovi obfituje w piękne kwiatowe wzory, misterne detale i jak zwykle idealnie układające się na sylwetce, kobiece fasony. Uzupełnieniem najwyższej jakości włoskich jedwabi są w tym sezonie szlachetne wiskozy. 

 

 
Tej jesieni Ju Lovi stawia na mocne kolory: głęboki granat, odcienie fioletu i zieleni oraz magenta. Gamę uzupełniają kolory ziemi – głównie ciepłe brązy i klasyczne beże. W kolekcji prym wiodą kobiecość, lekkość i szlachetne tkaniny. Jest modnie, ale nie zabrakło ponadczasowej klasyki.  Najnowsza kolekcja zaskakuje pięknymi detalami i misternymi wykończeniami. Na pierwszym planie znalazły się szyfonowe wiązania pod szyją, koronkowe wstawki oraz falbanki przy dekoltach i mankietach rękawów. Jest ultrakobieco, ale także lekko i bardzo nowocześnie.
 
W jesiennej kolekcji Ju Lovi dominuje styl new romantic, gdzie lekkie, zwiewne sukienki połączone są z mocniejszymi dodatkami. Podstawą są tu kwiatowe wzory - od bujnych ogrodów, przez większe, geometryczne desenie aż po delikatniejsze, malarskie printy. Sukienki stworzone są z myślą o kobietach, które w zależności od dodatków, mogą przechodzić w nich całe dnie, od porannych spotkań do wieczornych wyjść. 
 
Sesja Ju Lovi
Photo: Dorota Porębska
Model: Karolina Bień/NEVA
Stylist: Magda Jagnicka
Make up: Aleksandra Pieszczyk
Hair: Ewelina Werda

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar