2018-09-04

Kolekcje ubrań

COLLEGE COLLECTION – nowa odsłona marki DIVERSE

Amerykański luz połączony z odrobiną elegancji, a także sportu. Poznaj College Collection, czyli nową odsłonę marki Diverse inspirowaną ubiorem amerykańskich studentów. Czas na jesienne propozycje w trendzie Back to School nie tylko dla najmłodszych!

 

 
College Collection marki Diverse udowadnia, że charakterystyczne stylizacje amerykańskich studentów z lat 90. są dla każdego. Luźne, nieco sportowe fasony, a przy tym odrobina elegancji i typowo szkolnej kolorystyki to propozycja dla tych, którzy choć nie rozpoczynają roku szkolnego z przyjemnością cofnęliby się do szkolnych lat. W kolekcji znalazły się oversizowe bluzy, mini spódnice, proste marynarki, ozdobione falbaną sukienki, t-shirty, a także dresowe spodnie i akcesoria do złudzenia przypominające garderobę amerykańskich uczniów. W kolekcji znalazły się też wszystkie obowiązkowe elementy intensyfikujące styl college. Nie brakuje wyrazistych detali, kontrastujących kolorów, wzorów takich jak pasy, czy krata oraz wszechobecnych nadruków przypominających logotypy amerykańskich liceów i drużyn sportowych.
 
Choć College Collection ściśle nawiązuje do trendu Back to School nie jest przeznaczona tylko do szkoły. Propozycje marki Diverse świetnie sprawdzą się również na co dzień, niezobowiązujące wieczorne spotkanie lub szaloną zabawę z przyjaciółmi.
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar