2018-08-31

ROZRYWKA

Maraton Horrorów w kinach Helios!

Już za tydzień Nocne Maratony Filmowe zaprezentują Widzom kin Helios Maraton Horrorów z premierą filmu „Zakonnica”! To będzie pełna grozy uczta filmowa dla nawet najbardziej wymagających miłośników tego gatunku!

 
7 września kina Helios zapraszają na wyjątkową noc horrorów z przerażającą Zakonnicą i zjawiskami paranormalnymi, badanymi przez najsłynniejszych demonologów świata - Eda i Lorraine Warrenów. 
 
W ciągu jednej nocy zaprezentowane zostaną mrożące krew w żyłach, najmocniejsze filmy ostatnich lat. Jako pierwsza Widzów straszyć będzie „ZAKONNICA”, jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Po krótkiej przerwie na ekranach pojawi się kultowa „OBECNOŚĆ”, a zaraz po niej, jej kontynuacja: „OBECNOŚĆ 2”. Dla najodważniejszych, na deser – „ANNABELLE: NARODZINY ZŁA”!
 
Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie NMF. 
 
Taka dawka obezwładniającego strachu i unoszący się nad salą kinową duch Zakonnicy, jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwolą nikomu zasnąć... Helios zaprasza do zakupu biletów na NMF w kasach kin oraz na stronie: www.helios.pl/nmf_zakonnica.
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar