2018-08-30

ROZRYWKA

Roma Gąsiorowska i Piotr Adamczyk znajdują „Całe szczęście”

„Całe szczęście” to nowa komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie, realizowana przez TVN, producenta takich filmowych hitów jak seria „Listy do M.” czy „Podatek od miłości”. W rolach głównych występują Roma Gąsiorowska i Piotr Adamczyk. Na ekranie towarzyszą im: Joanna Liszowska, Marieta Żukowska, Izabela Dąbrowska, Maks Balcerowski, Jacek Borusiński, Joachim Lamża i Tomasz Sapryk. Zdjęcia do filmu rozpoczęły się w sierpniu tego roku, za reżyserię odpowiada specjalista od komediowych historii Tomasz Konecki (reżyser filmów „Lejdis”, „Testosteron”, „Listy do M. 3”). „Całe szczęście” pojawi się w kinach w całej Polsce 8 marca, w Dzień Kobiet.

 
„Całe szczęście” to pełna uroku i wakacyjnej energii historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie „sportowego trybu życia”. Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta… Przebojowa gwiazda i onieśmielony jej urokiem mężczyzna. Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć „Całe szczęście”?

Roma Gąsiorowska, przygotowując się do roli gwiazdy fitness, była pod okiem specjalistów z Centrum Sportu i Dietetyki Anny Lewandowskiej - Healthy Center by Ann - w tym dietetyk Alicji Krajowskiej oraz głównego trenera centrum Kuby Głąba, mistrza Polski w fitnessie sylwetkowym. 
 
 
 
Roma Gąsiorowska i trener HCBA Kuba Głąb
 
Zdjęcia do filmu realizowane są głównie w województwie pomorskim, w przepięknych kaszubskich miejscowościach, m.in. Pucku i Wejherowie. Filmowe plenery ukazują niezwykłą architekturę, historię, język i mieszkańców tamtych regionów. Twórcy filmu prezentują Kaszuby jako miejsce rodzinne, przytulny zakątek Polski - oazę bohaterów. Zdjęcia do produkcji „Całe szczęście” potrwają do początku października.
 
Reżyserem filmu jest Tomasz Konecki, za zdjęcia odpowiada Tomasz Madejski, za scenografię Joanna Macha, za montaż Jarosław Barzan. Film powstaje na podstawie oryginalnego scenariusza Marcina Baczyńskiego i Mariusza Kuczewskiego (scenarzystów popularnej serii komedii świątecznych „Listy do M.”). 
 
Premiera „Całe szczęście” zaplanowana jest na 8 marca 2019 r., film ma być idealną propozycją na kinową randkę w Dzień Kobiet. Dystrybutorem tytułu jest NEXT FILM. Film realizuje zespół produkcji fabularnej TVN, kierownikiem produkcji jest Krzysztof Łojan. Producentami obrazu są Tomasz Blachnicki oraz Anna Waśniewska-Gill, team producentów, który stoi za sukcesem ostatniego hitu produkcji TVN „Podatek od miłości”. 
 
 
 
 
 
 
 
 
CAŁE SZCZĘŚCIE
 
Gatunek: komedia romantyczna
Produkcja: Polska 2018
Producent: TVN, Zespół Produkcji Fabularnej TVN
Zdjęcia: Tomasz Madejski („Planeta singli”, „Wkręceni 2”, „Jak się pozbyć cellulitu”)
Reżyseria: Tomasz Konecki („Lejdis”, „Testosteron”, „Listy do M. 3” )
Obsada: 
Roma Gąsiorowska („Listy do M.”, „Listy do M. 2”, „Podatek od miłości”, „Plan B”, „Kochaj”, „Córki Dancingu”) 
Piotr Adamczyk („Listy do M.”, „Listy do M. 2”, „Listy do M. 3”, „Sztuka kochania”, „Wkręceni”, „Och Karol 2”, „Testosteron”, „Śniadanie do łóżka”, „Nie kłam, kochanie”), 
Maks Balcerowski („Sztuka kochania”) 
Marieta Żukowska („Botoks”, „Słaba płeć”, „Zbliżenia”, „Ciacho”)
Joanna Liszowska („Kobiety bez wstydu”, „Ciacho”, „Zamiana”, „Nie kłam, kochanie”, „Sztuczki”)
Tomasz Sapryk („7 uczuć”, „Podatek od miłości”, „Listy do M.3”, „Wołyń”, „Chemia”),
Joachim Lamża („Zabawa, zabawa”, „Listy do M. 3”, „Gotowi na wszystko. Exterminator”, „Ziarno prawdy”) 
Izabela Dąbrowska („7 uczuć”, „Okna, okna”, „Listy do M. 3”, „Powidoki”, „Po prostu przyjaźń”)
Jacek Borusiński (współtwórca kabaretu Mumio, „Pokaż, kotku, co masz w środku”, „To nie tak, jak myślisz, kotku”)
Scenariusz: Marcin Baczyński i Mariusz Kuczewski
Scenografia: Joanna Macha
Kostiumy: Emilia Czartoryska
Montaż: Jarosław Barzan
Kierownik produkcji: Krzysztof Łojan
Producenci: Tomasz Blachnicki, Anna Waśniewska-Gill
Dystrybucja: NEXT FILM

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar