2018-08-20

ROZRYWKA

Eryk Lubos vs Mamed Khalidov - ruszyły zdjęcia do filmu "Underdog"

Tagi: film, akcja

„Underdog” - w żargonie sportowym to ten, który dostaje szansę, choć teoretycznie skazany jest na porażkę - to tytuł nowego filmu z Erykiem Lubosem i Mamedem Khalidovem w rolach głównych. Historia zawodnika MMA, który po upadku będzie walczył o powrót na szczyt, wejdzie do kin w styczniu przyszłego roku. Dziś prezentujemy pierwsze zdjęcia z planu.

 

Underdog fot. P. Pedziszewski 

Eryk Lubos Mamed Khalidov

 

Underdog fot. P. Pedziszewski 

Eryk Lubos Mamed Khalidov

 
„Underdog” to historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Na ich podstawie powstał scenariusz autorstwa Mariusza Kuczewskiego. Borys „Kosa” Kosiński (Eryk Lubos) to zawodnik MMA, który jest u szczytu formy. W najważniejszej walce ze swoim największym rywalem Deni Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko. 
 
„Underdog” to opowieść o słabościach i sile człowieka, zwątpieniu, które pokonuje rodząca się miłość, o walce z przeciwnościami losu i podniesieniu po upadku, poświęceniu, rodzinie i przyjaźni. 
 
MMA, czyli mieszane sztuki walki, to sport, który budzi ogromne emocje. Zawodnicy walczą w klatkach i używają każdej dozwolonej techniki, by pokonać przeciwnika. „Underdog” to pełnokrwisty obraz kulis sportowego świata oczami zawodnika. 
 
W fabule oprócz Eryka Lubosa i Mameda Khalidova pojawi się gwiazdorska obsada: Aleksandra Popławska, Tomasz Włosok, Janusz Chabior, Jarosław Boberek, Emma Giegżno, Mariusz Drężek. Dla Mameda Khalidova, międzynarodowego mistrza KSW w wadze półciężkiej z 2009 oraz w wadze średniej z 2015, występ w filmie to debiut aktorski.   
 
Partnerem i konsultantem produkcji jest Federacja KSW, lider europejskiego rynku MMA. Na swoim koncie ma 50 gal na światowym poziomie, ponad 300 zawodników i milionowe oglądalności transmisji telewizyjnych w Polsce i na świecie. 
 
 

Underdog fot. P. Pedziszewski 

Eryk Lubos 

 

Underdog fot. P. Pedziszewski 

Mamed Khalidov

 
 
 
***
 
 
„UNDERDOG”
Premiera styczeń 2019
W rolach głównych: Eryk Lubos, Mamed Khalidov, Aleksandra Popławska,  Tomasz Włosok, Janusz Chabior, Emma Giegżno.
 
 
 
REŻYSERIA: Konrad Niewolski, Maciej Kawulski
ZDJĘCIA: Bartosz Cierlica
PRODUCENT: Ewa Lewandowska, Tomasz Mandes - EKIPA Sp. z o.o.  
KOPRODUCENT: NEXT FILM.
DYSTRYBUTOR: NEXT FILM 
PARTNER: MIASTO EŁK
 

Komentarze (2)

Agula (2018-08-21 15:46:40)
oh yes
to chyba będzie hit
Gośka (2018-08-21 09:23:41)
jestem na TAK
Zdecydowanie muszę to zobaczyć. Jeden z moich ulubionych aktorów w roli zawodnika MMA - bardzo ciekawa propozycja.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar