2018-05-02

Oczy

Kolekcja magnetycznych rzęs Ardell

 4 modele sztucznych rzęs dostępnych wyłącznie w perfumeriach Douglas.      

Uzyskaj zmysłowe i pełne magii spojrzenie, dzięki wyjątkowym magnetycznym rzęsom marki Ardell, które idealnie podkreślą oraz dopełnią makijaż oczu.  
 
Wszystkie modele rzęs zostały wykonane metodą ręczną, z niezwykłą precyzją oraz dbałością o detale. Rzęsy umocowane są na pasku z punktowo umieszczonymi magnesami, który doskonale utrzymuje rzęsy na powiece. Są wygodne w noszeniu oraz nie wymagają konieczności użycia kleju.   
 
Naturalne, lekkie włosie nie obciąża powieki. Idealnie wyprofilowane włoski przeplatają się i stapiają z naturalnymi, tworząc gęstą linię rzęs.  
 
Rzęsy są produktem wysokiej jakości. Można je stosować wielokrotnie podczas wykonywania makijażu oczu.   
ŁATWA APLIKACJA W DWÓCH KROKACH.   
 
Delikatnie umieść górny pasek nad górną linią swoich naturalnych rzęs, a następie drugi, dolny – tuż pod nimi. W taki sposób, aby magnesy mogły się prawidłowo złączyć.  Wybierz model idealny dla siebie  i ciesz się zjawiskowym spojrzeniem przez cały dzień!   
 
 
 
 
  
MAGNETYCZNE RZĘSY ARDELL TO 4 WYJĄTKOWE MODELE     
 
Ardell Magnetic – Double Wispies – posiadają 4 małe, bezpiecznie rozmieszczone magnesy, które doskonale dopasowują się do kształtu oka. Idealnie wyprofilowany pasek umożliwia precyzyjne dopasowanie się do naturalnej linii rzęs, które stają się wyraźnie dłuższe i zagęszczone. Rzęsy wykonane są w 100% ze sterylizowanych ludzkich włosów.   
 
Ardell Magnetic – Double Demi Wispies – model, dzięki któremu uzyskasz efekt spektakularnej, podwójnej objętości. Posiada włoski, które stopniowo się wydłużają – od wewnętrznego do zewnętrznego kącika nadając kształt kociego oka. Pasek posiada 4 małe, bezpiecznie rozmieszczone magnesy, które idealnie dopasowują się do kształtu oka. Perfekcyjnie wyprofilowany pasek umożliwia doskonałe dopasowanie się do naturalnej linii rzęs. Rzęsy wykonane są w 100% ze sterylizowanych ludzkich włosów.   
 
Ardell Magnetic – Accent 001 – model, dzięki któremu uzyskasz bardzo naturalny look. Pasek posiada 3 małe, bezpiecznie rozmieszczone magnesy, które idealnie dopasowują się do kształtu oka. Idealnie wyprofilowany pasek umożliwia doskonałe dopasowanie się do naturalnej linii rzęs. Rzęsy wykonane są w 100% ze sterylizowanych ludzkich włosów.  
 
Ardell Magnetic – Accent 002 – umożliwiają osiągnięcie efektu mocno zagęszczonych rzęs  i spektakularnej objętości dzięki metodzie przeplatania się. Pasek posiada 3 małe bezpiecznie rozmieszczone magnesy, które idealnie dopasowują się do kształtu oka. Perfekcyjnie wyprofilowany pasek umożliwia doskonałe dopasowanie się do naturalnej linii rzęs. Rzęsy wykonane są w 100% ze sterylizowanych ludzkich włosów.   
 
RZĘSY DOSTĘPNE SA WYŁĄCZNIE W PERFUMERIACH DOUGLAS.  CENA: 59.99 PLN   
 
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar