2017-11-26

Zakończone

Konkurs Mikołajkowy Makijaż z La Luxe

Mikołajki tuż tuż ... Czy to jest wyjątkowy dzień dla Ciebie? Czy lubisz wtedy wyglądać zachwycająco?

Zapraszamy do konkursu, w którym do wygrania mamy idealny zestaw, który umożliwi wykonanie idealnego makijażu. 

 
 
Co trzeba zrobić?
 
Delikatny makijaż na Mikołajki - opisz.
 
Swoja odpowiedź zamieść w komentarzach pod konkursem. 
 
 
Co można wygrać?
 
Do wygrania mamy 3 zestawy nagród od La Luxe. Każdy zestaw składa się z:
 
- Podkład MAGICAL COVER,
- POMADKA COLOUR INSTANT LIPSTICK LA LUXE PARIS,
- SMOKY EYES EYESHADOW LA LUXE PARIS,
- MASKARA VOLUME SHOW LA LUXE PARIS,
- BEAUTY LIP TINT LA LUXE PARIS,
- Lakier do paznokci NAIL VARNISH FAST DRY & LONG LASTING.
 
 
 
 
Konkurs trwa od 26.11.2017 do 06.12.2018.
 
 
 
 
Opis nagród:
 
 
Podkład MAGICAL COVER
 
Podkład Magical Cover skutecznie maskuje wszelkie niedoskonałości cery sprawiając, że staje się ona jednolita, gładka i promienna jak nigdy dotąd . Mineralne pigmenty zapewniają pełne krycie przebarwień, popękanych naczynek oraz perfekcyjnie maskują zmęczenie. Lekka konsystencja pozwala na zachowanie naturalnego wyglądu bez efektu maski.
Formuła nowej generacji oparta na elastomerach silikonów wyrównuje strukturę skóry i drobne zmarszczki sprawiając ,  że cera staje się idealnie gładka i promienna.
 • Idealne krycie
 • Redukcja efektu zmęczenia
 • Lekka silikonowa konsystencja
 
 
Cena 16,99 zł/ 30 g
 
POMADKA COLOUR INSTANT LIPSTICK LA LUXE PARIS
 
Pomadka subtelnie modeluje usta i pokrywa je głębokim kolorem.
 
Kolekcja 12 pomadek o nasyconych i żywych kolorach odzwierciedlających najnowsze trendy w makijażu. Kremowa i ultralekka konsystencja pomadki zapewnia przyjemną aplikację, a przedłużona trwałość sprawi, że będziesz cieszyć się wspaniałym kolorem przez cały dzień.
Dodatkowo formuła wzbogacona o masło aloesowe i witaminę E intensywnie nawilża i odżywia skórę ust.
• Najmodniejsza uniwersalna kolorystyka
• Nawilżanie
• Przedłużona trwałość
 
cena 12,99 zł 
 
 
SMOKY EYES EYESHADOW LA LUXE PARIS
 
 
Kolekcja cieni została oparta na wyjątkowej technologii niezwykle drobnego rozcierania, co sprawia że cienie są trwałe i wygodne    w aplikacji. Doskonale przylegają do powieki i utrzymują się przez wiele godzin.
Specjalnie dobrana formuła zawierająca mikro cząsteczki, pozwala na ładne przenikanie się kolorów na oku. Podwójny aplikator ułatwiający precyzyjne nakładanie cieni na powiekę.
 
Idealna kolorystyka
Wygodna, aksamitna aplikacja
Długotrwały efekt
 
14,99 zł / 5,2 g

MASKARA VOLUME SHOW LA LUXE PARIS
 
 • Maskara intensyfikuje spojrzenie,
 • pogrubiając i spektakularnie wydłużając rzęsy.
 • Ekstremalne zwiększenie objętości
 • Perfekcyjna aplikacja masy
 • Długotrwały efekt
 
cena 11,99 zł / 10 g
 
BEAUTY LIP TINT LA LUXE PARIS
 
Beauty Lip Tint  to trwale barwiąca i jednocześnie głęboko nawilżająca pomadka do ust. Jej wyjątkowa formuła sprawia, że już cienka warstwa pomadki idealnie pokrywa usta intensywnym kolorem burgunda, czarnej orchidei czy rubinowej czerwieni. Kolor utrzymuje się niespotykanie długo, dając efekt permanentnego makijażu nawet do 5 godzin. Innowacyjnym rozwiązaniem jest połączenie trwałości i intensywności kolorów z mocą wyjątkowo głęboko nawilżającego wosku pszczelego. Składniki aktywne obecne w produkcie sprawiają, że błyszczyk doskonale odżywia, nawilża i zmiękcza usta.
 
Cena ok. 7,99 zł / 7 ml
 
Skład:
 • Olej z krokosza barwiarskiego Carthamus tinctorius Seed Oil
 • Wosk pszczeli Cera Alba
 • Olejek sojowy Glycine soja Oil
 • Witaminy A,E,C
 • Olejek rycynowy Ricinus communis Seed Oil
 •  
Efekty:
 
Usta zachwycają intensywnym, modnym kolorem i jednocześnie pozostają głęboko nawilżone.
 
 
Lakier do paznokci NAIL VARNISH FAST DRY & LONG LASTING
 
Szybkoschnący i łatwy w aplikacji lakier do paznokci.
 
 • Bogaty wybór kolorystyczny
 • Doskonała aplikacja
 • Trwałość do 7 dni
 
 
Cena 5,99 zł/ 5 g
 
REGULAMIN KONKURSU
___________________________________________________________
 
1. POSTANOWIENIA OGÓLNE
1.1. Organizatorem Konkursu "Konkurs Mikołajkowy Makijaż z La Lux" jest DARIUSZ DRĄŻKIEWICZ prowadzący działalność gospodarczą pod firmą DR-Studio Dariusz Drążkiewicz wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadający: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń: Al. Pokoju 2 lok. 41, 42-207 Częstochowa, NIP 6282003112, REGON 242919402, adres poczty elektronicznej: agnieszka@udziewczyn.pl. Niniejszy konkurs jest organizowany w ramach prowadzonego przez Organizatora Konkursu portalu udziewczyn.pl i może być ogłaszany na tym portalu oraz na Fanpage Organizatora.
1.2. Definicje – pojęcia użyte w Regulaminie oznaczają:
1.1.1. FANPAGE ORGANIZATORA – strona Organizatora w serwisie Facebook, znajdująca się pod adresem https://www.facebook.com/udziewczynpl-166684250015416/.
1.1.2. KODEKS CYWILNY – ustawa kodeks cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U. Nr 16, poz. 93 ze zm.).
1.1.3. KOMISJA KONKURSOWA – komisja powołana przez Organizatora celem zapewnienia prawidłowej organizacji i przebiegu Konkursu, w szczególności w celu dokonania oceny prawidłowości zgłoszeń do Konkursu oraz dokonania ustalenia zwycięzcy Konkursu. 
1.1.4. KONKURS – niniejszy konkurs organizowany przez Organizatora zgodnie z Regulaminem.
1.1.5. REGULAMIN – niniejszy regulamin Konkursu.
1.1.6. ORGANIZATOR, ADMINISTRATOR – DARIUSZ DRĄŻKIEWICZ prowadzący działalność gospodarczą pod firmą DR-Studio Dariusz Drążkiewicz wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadający: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń: Al. Pokoju 2 lok. 41, 42-207 Częstochowa, NIP 6282003112, REGON 242919402, adres poczty elektronicznej: agnieszka@udziewczyn.pl.
1.1.7. UCZESTNIK – osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych i będąca konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, która zamierza uczestniczyć lub uczestniczy w Konkursie.
1.1.8. ZADANIE KONKURSOWE – tekstowa odpowiedź sporządzona przez Uczestnika Konkursu polegająca na udzieleniu odpowiedzi na pytanie: "Delikatny makijaż na Mikołajki - opisz."
1.3. Zgodnie z wymogami regulaminu serwisu internetowego Facebook.com Organizator zwalnia właściciela serwisu Facebook.com spółkę Facebook Ireland Limited z odpowiedzialności związanej z organizacją Konkursu oraz informuje, że Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związany.
2. WARUNKI UDZIAŁU W KONKURSIE
2.1. Warunkiem udziału w Konkursie jest przesłanie przez Uczestnika Zadania Konkursowego w jeden z następujących sposobów:
1.1.9. w formie komentarza na stronie organizatora, pod adresem: __________________________.
2.2. Zadanie Konkursowe powinno być wykonane samodzielnie przez Uczestnika, powinno być pracą autorską, która nie była wcześniej publikowana, w tym także w Internecie. Uczestnik wykonując i przesyłając Organizatorowi Zadanie Konkursowe obowiązany jest posiadać do niego pełne prawa autorskie osobiste i majątkowe. 
2.3. Uczestnika, w szczególności w związku z wykonaniem i przesłaniem Zadania Konkursowego, obowiązuje zakaz dostarczania treści bezprawnych. Treści dostarczane przez Uczestnika, w szczególności w ramach Zadania Konkursowego, powinny być zgodne z prawem i dobrymi obyczajami mając na uwadze poszanowanie dóbr osobistych oraz praw autorskich i własności intelektualnej Organizatora oraz osób trzecich, a także nie powinny zawierać słownictwa wulgarnego, obraźliwego lub naruszającego zasady współżycia społecznego.
2.4. Działania Uczestnika w ramach Konkursu nie powinny naruszać regulaminu serwisu Facebook.com (regulamin dostępny jest na stronie internetowej: https://www.facebook.com/policies).
2.5. Jeden Uczestnik może w ramach niniejszego Konkursu przesłać tylko jedno Zadanie Konkursowe. W przypadku przesłania przez jednego Uczestnika więcej niż jednego Zadania Konkursowego, w konkursie bierze udział tylko najwcześniej przesłane Zadanie Konkursowe.
2.6. Z udziału w Konkursie wyłączeni są pracownicy i współpracownicy Organizatora i inne osoby, które brały udział w przygotowaniu lub organizowaniu Konkursu a także członkowie ich najbliższej rodziny. Przez członków najbliższej rodziny rozumie się: wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonków, rodziców małżonków i osoby pozostające w stosunku przysposobienia.
3. WARUNKI I ZASADY KONKURSU
3.1. Konkurs trwa od 26.11.2017 do 06.12.2018.
3.2. W celu wyłonienia zwycięzców Konkursu oraz zapewnienia prawidłowego przebiegu Konkursu, Organizator powołał Komisję Konkursową składająca się z osób wchodzących w skład redakcji portalu udziewczyn.pl. Komisja Konkursowa w sposób swobodny wybierze zwycięskie Zadania Konkursowe, kierując się własnym uznaniem, uwzględniając adekwatność, zgodność z tematyką Konkursu, oryginalność, kreatywność i walory artystyczne Zadania Konkursowego Uczestnika.
3.3. W Konkursie zostanie wyłonionych trzech zwycięzców. Wyłonienie zwycięzców zostanie dokonane przez Komisję Konkursową. 
3.4. Wygraną w Konkursie są następujący nagrody:
1.1.10. 3 zestawy nagród od La Luxe.
3.5. Jednemu Uczestnikowi może być przyznana jedna nagroda. Nagroda przysługuje Uczestnikowi wyłącznie pod warunkiem podania przez niego adresu, zgodnie z pkt. 3.7 i w terminie określonym w pkt. 3.7.
3.6. Wynik Konkursu zostanie ogłoszony w terminie miesiąca od dnia jego zakończenia, określonego w pkt. 3.1, poprzez opublikowanie informacji o zwycięzcy (imię i nazwisko, nick) w serwisie Facebook.com na Fanpage Organizatora, na stronie portalu udziewczyn.pl.
3.7. Uczestnik, któremu przyznano nagrodę jest obowiązany, w terminie 7 dni od dnia ogłoszenia wyników konkursu, do podania adresu, na który dostarczona będzie nagroda, poprzez wysłanie wiadomości email na adres poczty elektronicznej: konkursyudziewczynpl@gmail.com. Powyższa wiadomość powinna zawierać: w tytule – nazwę konkursu oraz dopisek „WYGRANA”, w treści – nick (nazwę użytkownika) Uczestnika.
3.8. Nagroda dla Uczestnika wyróżnionego zostanie dostarczona zwycięzcy Konkursu przesyłką kurierską lub przesyłką pocztową poleconą na podany przez niego adres w terminie 3 miesięcy od podania przez niego adresu, na koszt Organizatora.
4. PRAWO KORZYSTANIA Z ZADANIA KONKURSOWEGO (LICENCJA)
4.1. W ramach udziału w Konkursie Uczestnik obowiązany jest wykonać i przesłać Organizatorowi Zadanie Konkursowe. Zwycięskie oraz wyróżnione Zadania Konkursowe w czasie trwania Konkursu oraz po jego zakończeniu mogą być opublikowane przez Organizatora na jego stronach internetowych oraz w serwisie Facebook.com na Fanpage Organizatora w celu realizacji Konkursu, promocji i reklamy Konkursu oraz produktów Organizatora, a także rozpowszechniania informacji o nich oraz w taki sposób, że będą one widoczne dla wszystkich odwiedzających powyższe strony internetowe. 
4.2. Mając powyższe na uwadze Uczestnik przesyłając Organizatorowi Zadanie Konkursowe udziela mu niewyłącznej, nieograniczonej w czasie ani przestrzeni, nieodpłatnej licencji do przesłanego Zadania Konkursowego w zakresie oraz na polach eksploatacji umożliwiających spełnienie celów, o których mowa w pkt. 4.1., to jest w zakresie umożliwiającym Organizatorowi publikację, wyświetlanie, odtwarzanie, nadawanie, udostępnienie, powielanie, zwielokrotnianie rozpowszechnianie Zadania Konkursowego w miejscach podanych w pkt. 4.1. Regulaminu.
5. POLITYKA PRYWATNOŚCI
5.1. Administratorem danych osobowych  przetwarzanych w związku z realizacją postanowień niniejszego Regulaminu jest Organizator. Dane osobowe przetwarzane są w celach, w zakresie i w oparciu o zasady wskazane w niniejszym punkcie Regulaminu. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niepodanie danych osobowych niezbędnych do skorzystania z Konkursu skutkuje odmową udziału w nim. 
5.2. Celem zbierania danych osobowych Uczestnika przez Administratora jest realizacja Konkursu oraz – jeżeli Uczestnik wyrazi uprzednią zgodę – także marketing bezpośredni własnych produktów lub usług Organizatora.
5.3. Podstawą przetwarzania danych osobowych Uczestnika jest konieczność realizacji Konkursu lub zgoda Uczestnika w przypadku celu marketingowego.
5.4. Administrator w związku z realizacją Konkursu może przetwarzać następujące dane Uczestników: imię i nazwisko, adres poczty elektronicznej, nick (nazwę użytkownika) forum dostępnym pod adresem: http://forum.udziewczyn.pl/ lub na stronie Organizatora, adres IP komputera Uczestnika.
5.5. Każdej osobie przysługuje prawo do kontroli przetwarzania danych, które jej dotyczą, zawartych w zbiorze danych Administratora, a zwłaszcza prawo do: żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem ustawy albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane.
5.6. W celu realizacji uprawnień, o których mowa powyżej można przesłać stosowną wiadomość pocztą elektroniczną na adres: agnieszka@udziewczyn.pl albo pisemnie na adres Administratora: Al. Pokoju 2/41, 42-207 Częstochowa.
6. POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE
6.1. Reklamacje związane z Konkursem Uczestnik może składać na przykład za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: agnieszka@udziewczyn.pl lub pisemnie na adres Organizatora: Al. Pokoju 2/41, 42-207 Częstochowa.
6.2. Zaleca się podanie w opisie reklamacji jak najwięcej informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia nieprawidłowości oraz danych kontaktowych – ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Organizatora.
6.3. Ustosunkowanie się do reklamacji przez Organizatora następuje niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia jej złożenia.
7. POSTANOWIENIA KOŃCOWE 
7.1. Prawem właściwym jest prawo polskie. 
7.2. Organizator oświadcza, że Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, grą, której wynik zależy od przypadku, ani żadną inną formą przewidzianą w ustawie z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. z 2009 r. Nr 09, poz. 1540).
7.3. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego oraz inne właściwe przepisy prawa polskiego.

Komentarze (53)

flexi_88 (2017-12-06 21:55:37)
DELIKATNY MAKIJAŻ = PRAWDZIWY UROK
Moim zdaniem siła tkwi w prostocie, ta zasada dotyczy również makijażu. Uważam, że mniej tak naprawdę oznacza więcej..jak to się ma do makijażu? Moja propozycja na delikatny Mikołajkowy makijaż to akcent w postaci ust, dla pięknego tła jakim są oczy i twarz. Świąteczny czas jest pełen magii i błyskotek a także jasnych światełek, więc Mikołajkowy makijaż powinien być z pewnością rozświetlający co doda naszej cerze zdrowego wyglądu i kuszącego blasku. Jeśli chodzi o makijaż oczu, to nic tak dobrze się nie sprawdza jak ciepłe brązy, które świetnie sprawdzają się przy każdym kolorze tęczówki, idealnie podkreślając naturalne kobiece piękno. Makijaż oczu uzupełniłabym wytuszowanymi rzęsami, podkreśliłabym delikatnie linię brwi aby nadać twarz subtelnego wyrazu. Jeśli chodzi o usta, nic tak nie przyciąga wzroku oraz nie nawiązuje do Świątecznego klimatu jak usta w kolorze gorącej czerwieni. To one mienią się blaskiem, który wydobywa naturalne piękno każdej kobiety! Myślę, że moja propozycja makijażu jest na tyle uniwersalna, że mogłaby spodobać się każdej Pani. Pozdrawiam!
Mysz (2017-12-06 21:53:05)
Szał
Szampańskie (i szałowe) cienie na powiekach będę grały pierwsze skrzypce. Nie będę robiła oklepanego smokey eyes tylko wytuszuję rzęsty do granic możliwości by ich czerń świetnie kontrastowała z jasnym , lekko połyskującym cieniem. Rzęsy od zewnętrznej stronie oka wydłużę maskarą tak by wyglądały jak kreska eyelinerem robi to uroczy efekt. Zrezygnuję z różu ale nałożę szkarłatną pomadkę na samym środku ust by wyglądały jakby zafarbowały od jedzenia porzeczek
KaroKarola (2017-12-06 21:01:56)
Makijaż podreślający atuty ;)
Mikołajki to dzień, w którym obdarowujemy swoich bliskich prezentami, ale to też dzień kiedy same możemy sprawić sobie prezent! A co sprawia większą przyjemność niż satysfakcja z tego jak pięknie wyglądamy? ;) Potrzebny jest do tego makijaż, który podkreśli naszą urodę i sprawi, że będziemy wyglądać promiennie i świeżo. Dla mnie idealny Mikołajkowy makijaż to taki, który zatuszuje to co chcemy ukryć, a uwydatni to co w nas najpiękniejsze. Przede wszystkim potrzebujemy do tego dobrego podkładu, który zamaskuje niedoskonałości i sprawi, że nasza cera stanie się nieskazitelna. Niezbędny jest także mały zestaw do makijażu oka, tzn. cienie oraz tusz, którymi delikatnie podkreślimy oczy i nadamy naszemu spojrzeniu głębię. Teraz mój ulubiony kosmetyk, czyli szminka - dla mnie zawsze w odcieniach czerwieni - idealna na każdą okazję ;) Nie zapominajmy o paznokciach! To przecież też element makijażu. Na Mikołajki proponuję winną czerwień. Z takim makijażem, Mikołajki na pewno będą udane. Już same komplementy, które będą się sypać na nasz temat to świetny prezent ;)
aducha6662 (2017-12-06 18:46:50)
konkurs mikołajkowy
Makijaż na Mikołajki wyjątkowy wykonać chciałam, od rana się spięłam i zadziałałam! Bazę najpierw na buzię nałożyłam, później całość delikatnym kremem BB pokryłam. Na to koniecznie puder matujący, bo nie chcę przecież by mój nosek był błyszczący. Oko tuszem podkreśliłam i na górze delikatnie eylinerem kreskę zrobiłam, na policzki róż nałożyłam. Powieki jeszcze brokatem czerwonym opruszyłam, w końcu czerwień to Świętego Mikołaja wielka siła! Na ustach błyszczyk w kolorze nude się mienił, a mój luby jak na mnie patrzył to aż się czerwienił. :)
Sylwusia26 (2017-12-06 16:47:45)
Makijaż Mikołajkowy
Delikatny makijaż jest zawsze pożądany, Kiedy Mikołaj do domu jest zapraszany, Jak on wygląda ? Nie o Mikołaja chodzi, A jedynie o makijaż się właśnie rozchodzi. Efekt maski odrzucamy, naturalność wolimy, Takim wyglądem zdecydowanie się cieszymy, Na powiece cień, w kolorze raczej piaskowym, Aby na sypnięciem śniegu być zawsze gotowym. Rzęsy wytuszowane, nie ma śladu po sklejaniu, Idealnie wygląda w świątecznym przygotowaniu, Na policzkach róż ? Chyba jednak go odpuścimy, Delikatnym wyglądem Mikołaja może zachęcimy. Pozostają usta ! Ach, one muszą być podkreślone, Kuszące, uwodzicielskie, nadzwyczaj być szalone, Dlatego na lekką czerwień tym razem postawimy, Do stroju Mikołaja tym kolorem się upodobnimy ! Całość delikatnie, o wulgaryzmie nie ma mowy, Jestem przygotowana, A Ty Mikołaju Gotowy ? Czekam przyszykowana, aż prezent otrzymam, Nie wiem jak długo jeszcze w niepewności wytrzymam. Kto wie, może Mikołaj na Mikołajkę mnie mianuje, Słyszałam, że od pewnego czasu pomocnika poszukuje, Jestem gotowa ! Z delikatnym makijażem Mikołaju, Uwierz mi, razem rozwieziemy prezenty nawet do raju.
białykruk (2017-12-06 13:51:15)
Mikołajki
Cień na powieki w kolorze choinki zielonej, Usta karminowe w kolorze mieniących się bąbek, Maskara pogrubiająca jak zacny brzuch Mikołaja, Podkład opromieniający cerę niczym pierwsza gwiazdka niebo, Zatem wspaniałych makijażowych Mikołajek!
figa100 (2017-12-06 13:22:23)
konkurs Mikołajkowy
Delikatny makijaż na Mikołajki ...nie możliwe...jak Mikołajki to Mikołajki...musi być pięknie, wyraziście i kolorowo! Musi być po prostu bajkowo. Usta cudowną czerwienią podkreślone...w lśniącą taflę przemienione! Brokatowy na polikach róż świadczący o tym, że Mikołaj z prezentami tuż tuż! Oczy błyszczące nie tylko z powodu dziecięcej wręcz ekscytacji, ale i z powodu perłowo-brokatowych cieni-stworzonych do mikołajkowych powiekowych dekoracji! No i element magiczny, rzęsy do nieba, dziś w kolorze niebieskim, iście królewskim, podkręcone cudownie zalotką, czyli do rzęs specyficzną "szczotką". Na koniec pazurki pięknie ozdobione i na świąteczne kolory odpowiednio przyozdobione. Z takim makijażem, spędzę Mikołajki, czytając dzieciom pełne przygód bajki!
Flaszka (2017-12-06 12:38:12)
Mikołajkowy hit
Na Mikołajki wybrałam niezbyt mocny makijaż, jednak z zaakcentowanymi ustami. Oczywiście korektor. By zakryć ewentualne niewyspanie, podkład dobrze kryjący, odpowiednie wykonturowanie i rozświetlenie twarzy, puder transparentny. Brwi delikatnie podkreślone ciemnobrązowym cieniem i ułożone za pomocą wosku. Na powieki jedynie eyeliner i rzęsy dobrze wytuszowane. Na usta i paznokcie czerwień, ulubiony kolor niemal każdej kobiety, ale i kolor Mikołaja. Więc idealnie wpasowany w okazję. Makijaż więc nie wymaga czasochłonnej pracy, bo jedynym mocnym akcentem są usta. Reszta zachowana w dość naturalnych ryzach. Makijaż idealny na mikołajki, dodający kobiecości i piękna z jednoczesnym zachowaniem umiaru.
PatrycjaSailorMoon (2017-12-06 11:32:32)
Perła,czerwień i błysk w oku
Delikatny makijaż na Mikołajki składa się z barw oscylujących w kolorze bieli przypominających nam płatki śniegu. Wybrałabym jasne, perłowe barwy do makijażu oczu. Delikatne oko, ładnie będzie się komponować z elegancką, czerwoną szminką na ustach. Czerwień budzi skojarzenia, ze Świętami, kojarzy nam się z ubraniem Mikołaja czy Gwiazdą Betlejemską. Na policzki lekki róż. Make up powinien być świetlisty i dopełniony promiennym uśmiechem i błyskiem w oku. :)
onlyme30 (2017-12-06 09:33:27)
Mikołajkowy makijaż :)
Mikołajkowy makijaż powinien mieć w sobie odrobinę elegancji i magii. Warto w ten dzień nadać oczom nieco połyskliwego wyglądu wybierając perłowe cienie w pastelowych i stonowanych barwach. To czas radości ale i wyczekiwania więc warto schować soczyste czerwone szminki do szufladki i otoczyć usta bezbarwnym błyszczykiem lub delikatnym brązem z nutką bladego różu. Jednak podkreślmy nieco oczy, bo pociągnięte ciemną kreską, z przydymionym okiem ze srebrnym cieniem w wewnętrznych kącikach doda nam tajemniczego spojrzenia. Może niekoniecznie będzie to makijaż który zrobi z nas Śnieżynkę, ale jego delikatność i drobne akcenty nadadzą nam tajemniczości. Natomiast puder rozświetlający nada naszej twarzy młodzieńczości i świeżości, dzięki czemu Mikołajkowy makijaż będzie niczym pięknie zapakowany prezent - wyjątkowy i subtelny, oraz połyskliwy i magiczny.
Strona komentarzy 1 z 6
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar