2017-10-04

WSPIERAMY AKCJE

BANDI pomaga, pisząc książkę!

Firma kosmetyczna BANDI jest autorem niezwykłego i odważnego projektu charytatywnego CSR Czytamy dla mamy. Jego celem jest zainteresowanie społeczeństwa dramatem nieletnich matek i ich dzieci oraz promocja czytelnictwa. 

 

BANDI Czytamy dla mamy

 
Grupa  kreatywnych, zaangażowanych społecznie blogerów pod kierunkiem charyzmatycznej pisarki Sylwii Chutnik pisze powieść. Co miesiąc nowy autor i nowy rozdział! Dochód ze sprzedaży książki i publikacji jej odcinków przeznaczony zostanie na budowę pierwszego w Polsce domu/ośrodka dla nieletnich matek i ich dzieci, który zbuduje Fundacja po Drugie. Mało kto wie, że w Polsce wystarczy, aby matka nie miała 18 lat i była wychowanką placówki resocjalizacyjnej, bądź wychowawczej, aby pozbawić ją prawa do opiekowania się dzieckiem. Projekt Czytamy dla mamy  chce to zmienić i pomóc w bardzo niekonwencjonalny sposób.
 
Losy bohaterów można śledzić już od października 2017 na stronie czytamydlamamy.org.  Kolejne rozdziały będą publikowane co miesiąc, aż do września 2018 r., kiedy książka zostanie wydana. Czytamy i pomagamy!
 
www.czytamydlamamy.org
 
 
BANDI Czytamy dla mamy blogerki na warsztatach
 
 
BANDI Czytamy dla mamy zespół

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar