2017-09-08

Bielizna

Słodkie oblicze jesieni

W tym roku nie dopadnie cię chandra. Najnowsza kolekcja marki Axami – Candy shop - wprowadzi ciebie i twojego partnera w doskonały nastrój od zmierzchu, do świtu!

 

 

 
Miała być „złota polska”, a nastała deszczowa i szara… Tegoroczna jesień, bo o niej mowa, jest wyjątkowo pochmurna i przygnębiająca. Wystarczyło zaledwie kilka dni bez słońca, byśmy na dobre zapomniały, że jeszcze niedawno wygrzewałyśmy się na plaży, wędrowałyśmy po górach, czy świetnie bawiłyśmy się na imprezie „pod chmurką”. Zamiast jednak poddawać się apatii, lepiej zawczasu przegonić gorzkie myśli.
 
Jest wiele sposobów na rozprawienie się z jesienną chandrą. Niektórym z nas humor poprawiają zakupy. Problem jednak polega na tym, że nowy, ciepły golf czy kardigan zamiast „odczarować” smętny nastrój, będzie tylko przypominał o nieuchronnym nadejściu chłodniejszych dni. Innym sposobem na niepogodę może być wieczór spędzony pod cieplutkim kocykiem, z filiżanką aromatycznej herbaty i pudełkiem czekoladek.
 
 
 
Są też inne metody gwarantujące poprawę nastroju na dłużej. Jednym z nich jest wizyta w Candy Shop, miejscu wykreowanym przez słynącą z dobrego smaku markę Axami. Candy shop, bo taką nazwę nosi najnowsza kolekcja, przeniesie cię w świat małych, słodkich grzeszków, które możesz popełniać bez obaw o konsekwencje. Po wizycie w Candy Shop, nie musisz martwić się o kalorie, zaczniesz je skutecznie spalać ;) Słodkości zakupione w Candy shop sprawią radość nie tylko tobie, ale też twojemu partnerowi: nawet jeśli dotychczas nie przepadał za cukierkowymi stylizacjami, możesz być pewna, że teraz przeistoczy się w prawdziwego łasucha! 
 
Raspberry Pudding, Caramel Fudge, Chocolate Bar - to tylko niektóre ze słodkich pokus, gwarantujących tej jesieni pyszną zabawę dla was obojga… Wystarczy przekroczyć magiczny próg Candy Shop od Axami!
 
Inspiracji szukaj na www.axami24.pl 
 
Joanna Bielas
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar