2017-08-25

WSPIERAMY AKCJE

Ekspertki od kobiecego piękna - kobietom

Jak kreować wizerunek? Jak robić dobre wrażenie i przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną lub oficjalne spotkanie? - Tego na warsztatach wizerunkowych dowiedzą się podopieczne Centrum Praw Kobiet w Łodzi. Szkolenie zostanie poprowadzone przez wizażystki marki Golden Rose - ekspertki od kobiecego piękna.

Warsztaty Wizerunkowe Centrum Praw Kobiet w Łodzi

Warsztaty Wizerunkowe Centrum Praw Kobiet w Łodzi

Warsztaty Wizerunkowe Centrum Praw Kobiet w Łodzi

Warsztaty Wizerunkowe Centrum Praw Kobiet w Łodzi

 
W ostatni piątek sierpnia przy ulicy Piotrkowskiej 115 odbędą się warsztaty z kreowania wizerunku. Podczas szkolenia z części teoretycznej panie dowiedzą się, jak dobrać makijaż, fryzurę, ubiór, ale nie tylko. Po krótkim wstępie pod czujnym okiem wykwalifikowanych makijażystek uczestniczki będą mogły wziąć udział w części warsztatowej i wykonać na sobie omówione wcześniej looki.
 
Centrum Praw Kobiet w Łodzi otacza troskliwą, specjalistyczną pomocą prawną i psychologiczną osoby, które doświadczyły przemocy. Podjęte przez naszą fundację działania mają wspomóc nasze podopieczne nie tylko  merytorycznie. Bardzo zależy nam na tym, aby podnieść ich samoocenę, przywrócić wiarę w siebie i odwagę w realizację ich planów - mówi Anna Głogowska-Balcerzak, dyrektorka łódzkiego oddziału Centrum Praw Kobiet.
 
Warsztaty wizerunkowe prowadzone przez markę Golden Rose stanowią element terapii. Pomagają kobietom odnaleźć w sobie piękno i stawić czoła nowym wyzwaniom – dodaje Anna Głogowska-Balcerzak.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar