2017-08-13

Bielizna

Jak to robią Włoszki – czyli o tym, jak uwodzić bielizną

 Myśląc o Włoszkach, przychodzi na myśl seksowna, przebojowa kobieta, która wie czego chce. Mieszkanki słonecznej Italii mają swój niepowtarzalny styl i pewność siebie. Wiedzą, jak strojem podkreślić swoje atuty i co na siebie włożyć, by obudzić zmysły. Chcąc brać przykład z ich poczucia estetyki warto swoją przygodę rozpocząć od… wyjątkowej bielizny. Dobrze dobrana, charakteryzująca się ponadczasową klasyką pozwoli na wyzwolenie się z niepotrzebnych kompleksów oraz wzmocni poczucie własnej wartości. Tak „po włosku” myśli o swojej kolekcji bielizny Gatta. Inspiracją najnowszej kolekcji Gatta Intimate były pełne temperamentu i świadome swojej kobiecości włoskie ikony stylu. Najnowsze projekty to wysoka jakość materiałów i szczególna dbałość o detale. Modele obfitują w sensualne koronki, delikatne prześwity oraz przeplatające się zdobienia w postaci tasiemek. Takie połączenie to najlepszy sposób na podkreślenie kobiecych kształtów przy jednoczesnym utrzymaniu komfortu i wygody, który jest niezwykle ważny dla współczesnych kobiet. W swojej kolekcji bielizny Gatta oferuje wiele funkcjonalności, które można dobrać w zależności od kształtu i rozmiaru biustu. Marka, co roku proponuje tylko kilkanaście modeli, wybranych w wyniku dużej selekcji projektów i dopracowanych w każdym szczególe. To kolekcja dla wymagających klientek.

 

Jesienno-zimowa kolekcja bielizny Gatta Intimate „FOLLOW ME” to najlepszy sposób na odkrycie włoskiego stylu, który charakteryzuje się ponadczasową elegancją i seksapilem. 
 
 
 
 
 
 
Bielizna z kolekcji Gatta Intimate FOLLOW ME dostępne będzie sukcesywnie od połowy sierpnia w salonach filmowych w całym kraju oraz  na stronie internetowej: www.gatta.pl.  

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar