2017-07-13

CIEKAWOSTKI

Pogromcyupalu.pl: wpadaj do strefy chill i wygraj nawet 20 000 zł 

Jastarnia, Władysławowo i Międzyzdroje to trzy miejscowości na polskim wybrzeżu, do których zawita tego lata eventowa ciężarówka firmy Koral, najpopularniejszego producenta lodów w Polsce.

 

 

Road Show po wybrzeżu związane jest z ogólnopolską akcją konkursową lodów Koral, Pogromcyupalu.pl. Podczas eventu, na specjalnie przygotowanych w tym celu stanowiskach, będzie można zagrać w ruchową wersję gry pogromcyupalu.pl, w której stawką jest nagroda główna w wysokości 20 tys. zł. Oprócz tego na najlepszych graczy czeka 50 pozostałych nagród pieniężnych, a także cotygodniowe nagrody gwarantowane - 43 smartfony Alcatel. W konkursie można wziąć udział nie tylko w Jastarni, Władysławowie, czy Międzyzdrojach, ale również ściągając grę Pogromcyupalu.pl na smatfona lub grając w wersję przeglądarkową.
 
W strefie Koral na pogromców upału czeka moc atrakcji, darmowych lodów oraz konkursów rodzinnych. Każdy może podjąć wyzwanie i zostać pogromcą upału.
 
 
Veneo Koral Pogromcy upałów
 
 
Veneo Koral Pogromcy upałów
 
 
Veneo Koral Pogromcy upałów
 
 
 
Do 17 lipca, strefę oraz ciężarówkę eventową Korala można odwiedzić w porcie w Jastarni. Informacje o kolejnych lokalizacjach dostępne są na stronie akcji www.pogromcyupalu.pl 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar