2008-06-06

Moda ślubna

Powiedz TAK z Venezianą

Lato to czas ślubów, zarówno tych cywilnych, jak i kościelnych. Każda panna młoda chce w tym momencie prezentować się wyjątkowo. Odpowiednio dobrane dodatki odgrywają w stroju bardzo istotną rolę.

Wychodząc naprzeciw gustom klientek marka
Veneziana poszerzyła swój asortyment o modele na specjalne okazje. Pończochy, zakolanówki i rajstopy to akcenty ślubnej garderoby, które mają szczególne znaczenie w wyglądzie panny młodej.

Gama wzorów Veneziany jest tak bogata, że każda z pań odnajdzie w niej coś dla siebie. Zmysłowe pończochy, zarówno te gładkie, jak i z delikatnymi aplikacjami, idealnie podkreślają kształt kobiecych nóg. Góra wykończona jest koronką z silikonem, perfekcyjnie utrzymującym pończochę na nodze.

Dla bardziej tradycyjnych kobiet Veneziana przygotowała klasyczne modele pończoch, które doskonale współgrają ze specjalnie podtrzymującym pasem.

Panny młode, które wybrały odkryte buty, nie muszą w tym sezonie rezygnować z rajstop. Marka Veneziana proponuje dla nich rozwiązanie: kroje bez wzmocnień na palcach, z niewidocznymi i cienkimi szwami.

W palecie barw Veneziany odnajdziemy stonowaną, odpowiednią do chwili, kolorystykę: śnieżną biel, jasne écru, delikatny beż i naturalny karmel.

Veneziana to wyszukane wzornictwo i dbałość o detale. Produkty wykonane są z najwyższej jakości tkanin, a faktury gładkie bądź z ażurowej koronki, prezentują ciekawe wzornictwo kwiatów, ornamentów oraz wyrazistych wzorków.

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar