2017-06-26

PATRONATY

DIAMENTY KOBIECEGO BIZNESU 2017

 Kochani,


o gali rozdania Diamentów Kobiecego Biznesu 2017 już pisaliśmy. Dziś kilka słów o portalu udziewczyn.pl na tejże gali. 
 
 
Gala odbyła się w Centrum Biznesowym ADGAR. Bardzo się cieszyliśmy, że mogliśmy brać w niej udział i zostaliśmy nominowani do takiej nagrody.
 
Podczas gali mieliśmy szansę napić się pysznej kawy, degustować portugalskie wino, ale najważniejsza dla nas była możliwość pojawienie się na scenie oraz otrzymanie nagrody i znalezienie się w gronie kobiet, które z pasją realizują swoje biznesy. Uczestnikami gali były w większości kobiety i już od samego wejścia można było poczuć siłę, determinację, ale również radość, dumę i jednocześnie miłą, rodzinną atmosferę. 
 
W trakcie gali wystąpiła Anna Hamela oraz saksofonista Michał Borowski. Pani Anna Hamela ma na swoim koncie udział w szansie na sukces i zarówno, jak niegdyś w programie, tak i teraz na gali skradła serca. Pani Anna specjalizuje się w piosenkach francuskich i takie też zostały zaprezentowane. Byliśmy pod wrażeniem mocnego i niezwykle pięknego wokalu. Mogliśmy również usłyszeć saksofonistę Michał Borowski, który grał z największymi gwiazdami. Byliśmy przeszczęśliwi, gdyż Pan Michał wykonał jedną z naszych ulubionych piosenek Candy Dulfer "Lili was here".
 
Chcieliśmy podziękować Pani Ilonie Adamskiej, pomysłodawczyni akcji, red. naczelnej Law Business Quality oraz Wam naszym czytelnikom, że jesteśmy już tak długo z nami, że nas wspieracie i że po prostu jesteście.
 
Bądźcie dalej z nami byśmy mogli odnosić kolejne sukcesy.
 
Zapraszamy do galerii zdjęć.
 
Tekst i zdjęcia:
Agnieszka Drążkiewicz
Redakcja udziewczyn.pl

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar