2017-02-08

CIEKAWOSTKI

Wybory Miss i wyjątkowe Talent Show w centrum handlowym Blue City

Weekend 11-12 lutego w Blue City upłynie pod znakiem piękna, muzyki i pozytywnej energii. W sobotę podczas talent show na scenie przy fontannie zadebiutują młodzi artyści, zaś w niedzielę najpiękniejsza Polka o egzotycznych korzeniach zostanie uhonorowana tytułem Miss Egzotica.

 
Podczas sobotniego Miss Egzotica Talent w Blue City wystąpią nie tylko debiutanci – swoje umiejętności zaprezentują także finalistki niedzielnego show. Zabawa rozpocznie się o godzinie 16.00. Konkurs odbywać się będzie pod patronatem Ambasadorki Miss Egzotica, finalistki Miss Earth 2016 oraz Miss Supertalent Magdaleny Kucharskiej. Dla najlepszych przewidziano atrakcyjne nagrody.
 
W niedzielę podczas uroczystej  ceremonii po zamknięciu Centrum wybrana zostanie tegoroczna Miss Egzotica. Kolejne edycje projektu regularnie odbywają się w Blue City. Jego celem jest walka z dyskryminacją, wyrównanie szans, propagowanie kosmopolitycznej postawy i uświadamianie, że Polki mogą reprezentować najróżniejsze typy urody – nie tylko słowiański.
 
Zapraszamy na www.bluecity.pl
 
Dołącz do nas na Facebook.com: www.facebook.com/CHBlueCity
 
 
Miss Egotica
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar