2017-02-02

RECENZJE REDAKCJI

Serum do stóp i paznokci. Efekt już po pierwszej aplikacji

Czy krem do stópek może zadziałać już wciągu 60 sekund? Czy po pierwszej aplikacji zauważymy zmianę na naszej skórze stóp?? 

Oczywiście, że tak:)! A to za sprawą kremu, który znajdziemy w plastikowej, giętkiej tubce, która o dziwo posiada dozownik, a zatem mamy bardzo higieniczne dozowanie kremu, a dokładniej mówiąc to serum. 
 
 
 
Zapewne kojarzycie markę No 36 i ich kosmetyki do stóp i muszę przyznać, że nieważne co do tej pory o nich myślałam, ale zawsze byłam bardzo zadowolona z ich kosmetyków do stóp, czy to kremów, czy ze sprayu, czy jakiś soli do kąpieli. Bardzo fajna i tania marka, którą znajdziemy w pierwszym lepszym rossmanie, a zatem nie pozostaje nic innego jak kupować ich kosmetyki do pielęgnacji stóp. Szata graficzna tubki jest standardowa jeśli chodzi o całą linię pielęgnacyjna No 36 tj. biała tubka, niebieska góra i kolorowe napisy. Oczywiście z tyłu tubki nie mogło zabraknąć informacji w języku polskim informujących nas o działaniu kremu jak i składzie, który w nim znajdziemy. 
 
 
 
Serum jest koloru białego, a konsystencja bardzo delikatna i lekka. Szybko wchłania się w stopy, a zatem nie musimy nakładać serum tylko przed spaniem bo spokojnie po kilku minutach możemy wrócić do codziennych zajęć. Nie jest to obiecane 60 sekund ;P.
 
Jeśli chodzi o zapach jest on dość standardowy jeśli chodzi o produkty do stóp, a zatem żadnych owocowych, kwiatowych zapachów nie wyczujemy :P.
 
Jak już wspomniałam powyżej jeszcze na tej marce się nie zawiodłam, a zatem naprawdę już po pierwszej aplikacji serum na stopy da się zauważyć różnicę. Stosując serum regularnie, czyli raz dziennie wieczorem ewentualnie 3/4 w tygodniu nasza skóra stóp staje się miękka, wygładzona i nawilżona. Stopy są wygładzone czasami nawet lepiej niż po nie jednym peelingu:P. 
 
Krótko mówiąc serum warte zakupu i nie tylko przed wakacjami ;*.
 
Pisała:
Magdalena Błażejewska
http://magicwordcherry.blogspot.com/

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar