2017-01-19

Bielizna

Zostań super bohaterką Nowa kolekcja Etam

 Nowa kolekcja Etam to hołd kultowej Wonder Woman

 

 
Miała być kobiecym odpowiednikiem Supermana. Stworzona w latach 40. Wonder Woman to symbol silnej, zdecydowanej, walczącej ze złem bohaterki. Już za kilka miesięcy ekranizacja jej przygód pojawi się w kinach. Tymczasem projektanci Etam przygotowali specjalną kolekcję piżam upamiętniającą tę kultową postać. Superkobiety, nareszcie coś dla Was!
 
Jest jedyna w swoim rodzaju. Zabójczo piękna, ubrana w gwieździste spodenki, miotająca złotą tiarą jak bumerangiem. Wonder Woman, najbardziej rozpoznawalna, kobieca postać komiksowa, stała się rysunkową ikoną feminizmu, walczącą ze złem i o równouprawnienie kobiet. Już na początku czerwca Wonder Woman zagości w kinach na całym świecie. Już teraz, dzięki kolekcji Etam, może zagościć w garderobie każdej superkobiety. 
 
Projektanci francuskiego Etam, ikony kobiecej niezależności, również oddają cześć wyjątkowej bohaterce. Kolekcja Wonder Woman to zestaw piżam utrzymanych w kolorystyce komiksu – niebieskim, czerwonym, złotym i szarym. Wygodne, bawełniane topy i spodenki zostały ozdobione wizerunkiem głównej postaci oraz zabawnymi napisami. W kolekcji znalazły się nawet kultowe spodenki ozdobione gwiazdkami. Fanki akcesoriów również znajdą coś dla siebie – pojemne kosmetyczki z wizerunkiem superkobiety czy maska na oczy do spania dla prawdziwej superbohaterki. 
 
Kolekcja Wonder Woman dostępna jest w salonach Etam w całej Polsce oraz on-line na etam.pl. Ceny zaczynają się od 59.90 PLN za piżamowy top. 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar