2017-01-13

RECENZJE REDAKCJI

SORAYA Naprawczy krem regenerujący 60+ oraz Bogaty krem przeciwzmarszczkowy pod oczy i na powieki

Produkty Soraya są mi znane od lat, lubię firmę i chętnie sięgam po jej propozycje, gdyż wiem, że tyle czasu dba o to, byśmy czuły się piękne. Wspominam chwile kiedy moja nieżyjąca już mama również miała je na swojej półce. Polubiłam się z nią również ja a ten sentyment pozostał do dziś.

Ucieszyłam się kiedy do przetestowania otrzymałam produkty z linii INTENSYWNA NAPRAWA:

  • Naprawczy krem regenerujący 60+
  • Bogaty krem przeciwzmarszczkowy pod oczy i na powieki

Ten duet towarzyszy mi ponad miesiąc czasu i teraz jestem w stanie coś więcej na ten temat napisać.

Krem do twarzy ma dobrą konsystencję, taką jaką lubię, dobrze się wchłania, skóra jest miękka, elastyczna bez uczucia naciągniecia. Cieszy mnie, że jeden krem można stosować na dzień i na noc, jest to ekonomiczne bo nie musimy kupować aż dwóch produktów, więc oszczędzamy również pieniążki i  wygodne bo nie zagraca półki przy lustrze nadmiarem słoiczków. Opakowanie solidne szklane, nie tandetne plastikowe.

Krem pod oczy i na powieki to produkt, który robi więcej niż obiecuje producent, cóż pozostaje tylko się dzielić tą wpaniałą wiadomością, aby inne panie również skorzystały. Mam od lat problemy z workami pod oczami i mocno widocznymi zasinieniami,nie napiszę, że to znikło bo nie byłaby to prawda, ale zauważyłam różnicę w postaci rozjaśnienia fioletowych cieni i wydaje się jakby obrzęk troszkę zmalał. Skóra wokół oczu i na powiekach wygląda

lepiej, jest nawilżona, spojrzenie nabiera blasku. Dodatkowo znajduje się w tubce, z której łatwiej się go aplikuje osobie starszej, dobrze dozuje.

Maria

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar