2016-12-16

PATRONATY

V edycja ogólnopolskiego projektu Znak Jakości KidZone

Trwa V edycja ogólnopolskiego projektu Znak Jakości KidZone – wyróżniającego najlepsze produkty i usługi dla dzieci i rodziców!

 

Znak Jakości KidZone to najbardziej prestiżowy projekt parentingowo- biznesowy z udziałem najlepszych, czołowych marek i firm kierujących swoją ofertę do segmentu rodzinnego.
 
Ideą projektu jest prezentowanie i promowanie najwyższej jakości produktów i usług dla rodziny, w szczególności dla dzieci oraz promocja podmiotów, dla których najwyższa jakość stanowi kluczową wartość w działalności biznesowej.
 
Znak Jakości KidZone jest symbolem najwyższej jakości i wiarygodności, daje firmie szereg korzyści wizerunkowych i miejsce w elitarnym gronie liderów rynku.
 
Ambasadorami Projektu są znani i lubiani Rodzice: Piotr Rubik, Paulina Sykut - Jeżyna, Maria Rotkiel, Kamila Szczawińska oraz Michał Będźmirowski- Modny Tata.
 
 
Udział w projekcie wiąże się z możliwością uzyskania wyróżnienia (Znak Jakości KidZone- certyfikat) oraz ogólnopolską kampanią reklamową dla Laureata. 
 
Najlepsze firmy zasługujące na dodatkowe wyróżnienie otrzymają bardzo prestiżową nagrodę ***KidZone Star***. 
 
 
Projekt wspierają czołowe media parentingowe, life-stylowe i opiniotwórcze, a promocja firm obejmuje takie elementy, jak m.in.: Internet, prasa, radio, telewizja oraz eventy rodzinne.
 
Znak Jakości KidZone to wskazówka dla wszystkich rodziców, gwarancja bezpieczeństwa i jakości wybieranych usług i produktów. Tym samym udział w projekcie to forma dotarcia do szerokiej grupy nowoczesnych rodziców o wysokiej sile nabywczej, poszukujących najwyższej jakości produktów i usług oraz niebanalnych rozwiązań.
 
Podsumowaniem każdej edycji projektu Znak Jakości KidZone jest Gala Finałowa- ekskluzywny biznes mixer z udziałem Laureatów, przedstawicieli największych firm w Polsce, gwiazd show- businessu oraz licznych mediów. Wydarzenie co roku organizowane jest w eleganckich wnętrzach Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, przyciągając tłumy gości, a każdej Gali towarzyszy bogata oprawa artystyczna oraz aspekt charytatywny: www.youtube.com/watch?v=qibB35rFYCM
 
Szczegółowe informacje na temat projektu, regulamin oraz dokumenty zgłoszeniowe dostępne są na stronie Organizatora: www.znakjakoscikidzone.pl
 
www.kidzone.com.pl
https://www.facebook.com/ZnakJakosciKidZone/ 
https://www.facebook.com/KidZoneStrefaSzczesliwychDzieci/
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar