2016-12-07

DEKORACJA WNĘTRZ

Przyjemny zapach na dłużej

 Stadler Form prezentuje nowy produkt – aromatyzer Julia

 
Warszawa, 6 grudnia 2016 r. – szwajcarska firma Stadler Form od 1998 r. tworzy zaawansowane urządzenia do poprawy jakości powietrza w naszych domach. Aromatyzer Julia to najnowsze dzieło szwajcarskich inżynierów. Oprócz zaawansowanej technologii wyróżnia się efektywnością za sprawą, której świeżość zagości na dłużej oraz nieszablonowym designem, który nada charakteru pomieszczeniom.
 
 
Jesień i zima to okres, w którym odcinamy się od warunków panujących na zewnątrz. Dopływ świeżego powietrza do naszych mieszkań jest ograniczony. Oprócz krótkotrwałego wietrzenia trudno o inny zastrzyk rześkiego powietrza. Szwajcarscy inżynierowie zdecydowali się na opracowanie rozwiązań, które pomogą na dłużej utrzymać świeży i przyjemny zapach w domach. W ten oto sposób powstała Julia.
 
Stadler Form Julia bazuje na technologii ultradźwiękowej, która emituje mgiełkę zawierającą przyjemny zapach olejków eterycznych do otoczenia. Mgiełka, za sprawą ruchomej głowicy urządzenia oscyluje w zakresie 160 stopni tym samym zapewniając optymalną dystrybucję zapachów w pomieszczeniu (Aroma Swing). Aromatyzer pracuje w dwóch trybach: interwałowym oraz ciągłym. W pierwszym z nich Julia uwalnia delikatne smugi mgiełki przez 10 minut, a następnie przechodzi w tryb 20 minutowej przerwy, a cały proces trwa do 54 godzin. Tryb ciągły opiera się na nieprzerwanej pracy urządzenia przez 18 godzin. 
 
Julia wyposażona została w diody LED, które nadają jej niepowtarzalnego charakteru podświetlając emitowaną mgiełkę. Oświetlenie to może zostać przyciemnione lub całkowicie wyłączone, aby obecność urządzenia była praktycznie niezauważalna.
 
Aromatyzery Stadler Form Julia dostępne są w czterech wariantach kolorystycznych: białym, brązowym, czarnym oraz limonkowym. 
 
Cena katalogowa to 349 zł. 
 
Dane techniczne
 • Moc: 12V – 14W
 • Wielkość pomieszczenia: do 50 m2 / 125 m3
 • Czas pracy: do 18 godz. w trybie ciągłym (tryb interwałowy do 54 godz.)
 • Wymiary: 135 x 115 x 135 mm 
 • Pojemność zbiornika na wodę: 200 ml
 • Waga: 0,5 kg
 
Cechy szczególne
 • Technologia ultradźwiękowa
 • Tryb oscylacyjny (Aroma Swing)– wydajniejsza dystrybucja zapachu
 • Dwa tryby pracy
 • Tryb nocny
 • Po skończonej pracy urządzenie wyłącza się

 

 
O Stadler Form

Spółka Akcyjna Stadler Form została założona we wrześniu 1998 r., w Szwajcarii. Firma specjalizuje się 
w tworzeniu, produkcji i sprzedaży artykułów gospodarstwa domowego. W produktach marki Stadler Form najważniejszą rolę odgrywa design. Założycielem firmy jest Martin Stadler. Produkty firmy zdobyły wiele międzynarodowych nagród. Są dostępne w 48 krajach całego świata.

O DLF Sp. z o.o.

Autoryzowany importer i dystrybutor urządzeń Stadler Form w Polsce. DLF sp. z o.o. z Gdyni istnieje na polskim rynku od początku lat dziewięćdziesiątych i specjalizuje się w sprzedaży nowoczesnych produktów z zakresu Hi-tech, robotyki i AGD. Celem DLF jest dostarczenie klientom najwyższej jakości urządzeń, które poprawiają jakość życia. Obecnie firma jest autoryzowanym importerem lub dystrybutorem m.in. marek takich jak: iRobot, Stadler Form, Robomow, Crock-Pot, Kohersen. Food Saver, Breville.
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar