2016-11-11

Bielizna

Szykowne pończochy!

Choć początków historii pończoch należy doszukiwać się w Starożytności,  kiedy to kobiety do prac domowych nosiły długie skarpety, zaś ich popularności w szesnastowiecznym ubiorze mężczyzn, to dopiero od końca I Wojny Światowej stały się wyłączną domeną kobiet.

Początkowo jedwabny, później nylonowy, aż w końcu poliestrowy towar luksusowy (ze względu na cenę) podbił serca kobiet. Nic dziwnego, że do dziś chętnie ulegają magicznemu urokowi pończoch.
 
Obecnie, ze względu na wygodę użytkowania i walory estetyczne, niemalże każda przedstawicielka płci pięknej jest posiadaczką przynajmniej jednej pary pończoch. Idealnie jest, gdy tworzy ona komplet z resztą kobiecej bielizny, pasując do niej nie tylko kolorem, ale także wzorem koronki! Rzecz nie do osiągnięcia? A jednak! Producent bielizny Axami posiada bogatą ofertę kompletów, w których skład wchodzą również pończochy samonośne, wykonane z przepięknych haftów czy koronek. Przykładem może być zestaw: Amor Amor V-6601, V-6602, V-6608, V-5214!
 
 
 
 
Wielbicielki pończoch od lat znajdowały sposób na dopasowanie ich do swoich potrzeb i sylwetki, np. kobiety w czasie II Wojny Światowej z tyłu nogi malowały kredką do oczu czarną kreskę, wyglądającą niczym pończoszniczy szew. Uzyskiwały dzięki temu efekt wysmuklenia nóg, a ich wygląd nabierał szyku i elegancji. 
 
Dziś w ofercie Axami, oprócz zmysłowej kabaretki, czyli domeny Marlin Monroe, znajdziecie również modne wzroki przeplecione figlarną, kontrastową kokardką. Zakolanówki V-1714 czy V-1704 mogą śmiało zastąpić pończochy, a co więcej urozmaicić wiele stylizacji! Z kolei pończochy French Kiss V-5204 są na tyle oryginalne, że na ich uroku można oprzeć cały niecodzienny, wieczorowy image. 
 
Lubisz rzeczy użyteczne, a zarazem niebanalne? Osobom takim jak ty Axami proponuje bazowe pończochy: czerwone V-7084, czarne V-7064 lub beżowe V-4864, które najlepiej połączyć z innymi produktami Axami np. biustonoszem V-7081, czy zestawem Nougat (biustonosz V-6151, pas V-6252, stringi V-6258). 
 
 
 
Również przyszłe panny młode mogą znaleźć w szerokim asortymencie Axami coś dla siebie: śnieżnobiałe i jakże piękne pończochy Daisy V-5144 czy Mistress V-4264. 
 
 
Zaintrygowana? Na co czekasz? Zajrzyj na www.axami24.pl i wybierz coś dla siebie!
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar