2016-10-19

Paznokcie

Best Beauty Buys 2016 miesięcznika „InStyle” dla Eveline Cosmetics

Odżywka Golden Shine 8 w 1 z serii Nail Therapy Professional Eveline Cosmetics została laureatem w plebiscycie Best Beauty Buys 2016  magazynu „InStyle” w  kategorii Manikiur, pedikiur & gadżety.

 

 
Firma Eveline Cosmetics już po raz kolejny otrzymała nagrodę Best Beauty Buys, przyznawaną przez kobiecy miesięcznik „InStyle” poświęcony trendom rynkowym. Tym razem doceniona została odżywka Golden Shine 8 w 1 z serii Nail Therapy.
 
Luksusowa złota odżywka utwardzająca z aktywnym kompleksem Strong Nail** wnika w strukturę płytki, odbudowuje, regeneruje oraz pobudza wzrost paznokcia. Uszczelnia mikroubytki i utwardza, zapewniając jednocześnie optymalny poziom nawilżenia. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem 
i rozdwajaniem, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Odżywka tworzy na powierzchni paznokcia warstwę ochronną, a delikatne drobinki dają efekt lśniącego złotem manicure'u. Już po 10 dniach kuracji paznokcie odzyskają jednolita powierzchnie i zdrowy wygląd.
 
Best Beauty Buys to nagroda corocznie przyznawana przez międzynarodowe redakcje „InStyle’a”. Wyróżnienie nagradza kosmetyki i produkty do pielęgnacji urody polecane przez specjalistów: lekarzy dermatologów, kosmetologów, kosmetyczki, makijażystów, fryzjerów i dentystów, a następnie przetestowane i wybrane przez redakcyjnych ekspertów.
 
** Tytan i diament
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar