2016-10-13

Bielizna

Scent of a Woman- poczuj to!

Niezwykła, zaskakująca, pełna niedopowiedzeń i zagadek - taka właśnie jest każda kobieta. Wszystkie te cechy ma również najnowsza kolekcja marki Axami - Scent of a Woman!

Jak opisać złożoną naturę kobiety? Delikatność, ale też niezwykła siła, piękno i nieodkryta tajemnica od wieków fascynowały mężczyzn. Artyści próbowali uchwycić kobiecą zagadkę i oddać ją słowami, obrazem, dźwiękiem. Efekty pozwalały nieraz zbliżyć się do ideału, ale często okazywały się niewystarczające... Stąd narodził się pomysł, by opisać sprzeczność kobiecej natury, kojarząc ją z zapachem. Tak powstała ostatnia kolekcja marki Axami - Scent of a Woman!

 
Najnowsze projekty Axami wyróżniają się niezwykle wyrafinowanymi krojami. Delikatna asymetria, baśniowe falbanki czy zjawiskowa plątanina paseczków, to tylko niektóre pomysły projektantów marki. Szlachetne materiały i starannie wykonane zdobienia sprawią, że w bieliźnie marki Axami każda kobieta będzie wyglądać jak marzenie. Przykład? Model Irresistible V-6690 - subtelny, wykonany z delikatnej tkaniny i koronki w ponętnym czarnym kolorze. To czarne body działa na zmysły!
 
Wolisz podkreślić swą tajemniczą naturę? Wybierz czarujący komplecik Romance V-6631. Intrygujący krój biustonosza, delikatne stringi czy pas do pończoch tworzą zestaw wymarzony dla współczesnej muzy każdego artysty!
 
Pamiętaj, że w tym sezonie warto mieć w swej szafie również bieliznę w mocnym, soczystym kolorze. Może to być np. komplecik Amor Amor V-6601. Krój? Klasyczny! Takie kolory sprawdzają się doskonale w eleganckich stylizacjach.
 
Czy można uchwycić to, co ulotne? Komplecik Eternity V-6731 od Axami udowadnia, że tak! Subtelne koronki, które zdobią ten projekt zachowały swój romantyczny charakter, ale nabrały nowoczesnego wymiaru. 
 
Szukasz bielizny, która zachwyci cię od pierwszego wejrzenia? Znudziły cię fasony, które nie mają w sobie nic odkrywczego? Chcesz wyrazić swą złożoną osobowość nie tylko poprzez zewnętrzny strój, lecz także wybierając bieliznę, przeznaczoną dla wyjątkowych oczu? Jeśli tak jest, to najnowsza kolekcja marki, Axami - Scent of a Woman, została stworzona właśnie dla ciebie! 
 
Uwolnij więc swą tajemniczą naturę - wyostrz zmysły i przekonaj się, jak działa Scent of a Woman...   

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar