2016-08-25

Zupy

Innowacja kulinarna od Krakusa

Bezkonkurencyjny smak, wspaniały aromat, wiele możliwości zastosowań – bulion, doskonały sam w sobie – jako tradycyjny rosół oraz baza do zup, sosów i innych potraw. Jednak przygotowanie prawdziwego, wartościowego bulionu wymaga czasu. Alternatywą są szybkie substytuty, które nie gwarantują tego, co w bulionie najważniejsze. A gdyby tak zamknąć ten doskonały, bogaty smak w wygodnej butelce i móc sięgnąć po bulion, przygotowany w oparciu o tradycyjne receptury, w każdej chwili? Nic prostszego – dzięki innowacyjnej propozycji Krakusa. 

 

 

Marka prezentuje innowację, koncentraty bulionów – drobiowego i warzywnego – doskonałe do każdego dania. Kompromisy dotyczące czasu poświęconego na gotowanie, smaku, składu i jakości potrawy na bazie bulionu nie będą już potrzebne. 
 
Marka Krakus zadbała, aby koncentraty bulionów były pozbawione konserwantów, glutaminianu sodu, zagęstników i innych sztucznych dodatków. Powstałe na bazie tradycyjnych receptur zachowały czysty skład oraz unikalny smak i aromat bulionów – drobiowego i warzywnego. Produkty Krakusa to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy kochają gotować pełnowartościowe, zdrowe jedzenie, ale nie zawsze mają czas, aby spędzić w kuchni kilka godzin. 
 
Chociaż wpływ wywaru czy to mięsnego, czy warzywnego na potrawę jest nieoceniony, to trudno uniknąć wyzwania, przed jakim staje każdy gotujący bulion – dobry wywar potrzebuje czasu. Nie bez znaczenia jest również sprawdzona receptura i odpowiedni, tradycyjny sposób przygotowania. Tylko wtedy bulion smakuje doskonale oraz posiada wiele wyjątkowych właściwości, docenianych od pokoleń. Niestety często z braku czasu korzystamy z szybkich alternatyw, które nie dają gwarancji, że będzie on taki jak w „domu”, smaczny i aromatyczny. Idealnym rozwiązaniem w tej sytuacji są koncentraty bulionu od Krakusa.
 
To wyjątkowa innowacja na rynku. Dzięki nim wykonanie każdego posiłku będzie szybkie i wygodne. Wystarczy wlać wybrany koncentrat bulionu do wody, a następnie dodać ulubione składniki, zagotować i zupa gotowa. Buliony Krakus to również doskonała baza do sosów mięsnych i warzywnych oraz do takich potraw jak risotto, ryż, kasze czy makarony. Ich tradycyjny, niezastąpiony smak i aromat sprawia, że każda potrawa jest wyjątkowa. 
 
Koncentraty bulionów marki Krakus to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy w kuchni cenią sobie bezkonkurencyjny smak, komponowany tylko ze sprawdzonych składników najwyżej jakości oraz wygodę, zapewnianą przez innowacyjne rozwiązania.
 
Sugerowana cena półkowa: 
koncentrat bulionu drobiowego Krakus: 4,25 pln
koncentrat bulionu warzywnego Krakus: 4,25 pln

Skrócony opis produktów:
Koncentrat bulionu drobiowego Krakus to wyrazisty drobiowy aromat. To produkt pozbawiony konserwantów, glutaminianu sodu, zagęstników i innych sztucznych dodatków. Powstały na bazie tradycyjnych receptur zachował czysty skład oraz unikalny smak i aromat bulionu. Doskonały jako baza do zup, sosów, ryżu, kasz czy makaronów. Wystarczy, że do garnka wlejemy bulion, dodamy wodę, ulubione dodatki, zagotujemy i potrawa gotowa. Szybko i smacznie. 
 
Koncentrat bulionu warzywnego Krakus to doskonała kompozycja warzyw. To produkt pozbawiony konserwantów, glutaminianu sodu, zagęstników i innych sztucznych dodatków. Powstały na bazie tradycyjnych receptur zachował czysty skład oraz unikalny smak i aromat bulionu. Doskonały jako baza do zup, sosów, ryżu, kasz czy makaronów. Wystarczy, że do garnka wlejemy bulion, dodamy wodę, ulubione dodatki, zagotujemy i potrawa gotowa. Szybko i smacznie. 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar