2016-08-25

RECENZJE REDAKCJI

Regenerujący balsam do ust firmy Laura Conti

 Cześć wszystkim,

Przychodzę do Was z pierwszą obiecaną recenzją kosmetyków od udziewczyn.pl. Na pierwszy ogień idzie regenerujący balsam do ust firmy Laura Conti. Już na samym wstępie mogę Wam powiedzieć, że jest to mój totalny must have jeśli chodzi o wszelkie pomadki, balsamy itp. Przejdźmy teraz do dokładniejszej opinii.
 
 
 
 
 
MOJA OPINIA: Zacznę od tego, że regenerujący balsam od Laury Conti ma cudowny zapach: róża, żurawina i masło shea to połączenie idealne. Samo opakowanie jest również bardzo ładne, taki kwadrat z zaokrąglonymi rogami i napis. Jeśli chodzi o działanie to jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Balsam stosuje już od lutego, praktycznie codziennie i moje usta są w idealnym stanie. Nie wysychają, na długo są nawilżone. Używam go zazwyczaj na noc, a rano jest jeszcze na moich ustach. Normalnie magia! Jest też idealną bazą pod np. matowe pomadki, ponieważ wtedy nie musimy martwić się o przesuszone usta i inne takie nieprzyjemne niespodzianki. Jako ciekawostkę oddam, że ma on w składzie filtr SPF 15. Na koniec wspomnę także o wydajności, która także jest bardzo dobra. Po prawie 7 miesiącach używania tego balsamu mam go jeszcze trochę (mniej więcej mniej niż połowę) po intensywnym używaniu. Wydajność jak najbardziej na plus.
 
 
PODSUMOWANIE: Balsam jak najbardziej każdemu polecam, jest świetny i zostanie ze mną na dłużej. Po wykończeniu tego opakowania na pewno sięgnę po niego ponownie. Już jest na liście moich ulubieńców! Każdego zachęcam do zakupu, bo jest wart swojej ceny i nie pożałujecie.
 
CENA W ROSSMANNIE: 11,99 zł
OCENA: 10/10
 
Tekst i zdjęcia:
Gabriela Hołod

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar