2016-08-12

RECENZJE REDAKCJI

Cztery Pory Roku – Balsam do ciała SKONCENTROWANY

„Marka Cztery Pory Roku przygotowała dla skóry pozbawionej sprężystości specjalistyczny balsam, który pozwoli w wyjątkowy sposób zadbać o Twoje ciało”.

 

Pierwszy raz mam do czynienia z tak treściwym balsamem do ciała. No ale cieszę się, że ten pierwszy raz odbył się w naprawdę miłej atmosferze. Dziś kiedy jestem w stanie napisać co nie co na jego temat, myślę, że gdybym zużyła go do dna napisałabym to samo co w tym momencie.
 
Balsam ma bardzo bogatą-treściwą konsystencje. To duży plus, ponieważ już w samej chwili nałożenia go na ciała, skóra czuje, że coś się z nią dzieje. I to na dodatek coś dobrego ;]
 
Ta idealnie kremowa konsystencja wspaniale się rozprowadza na ciele, i szybko wchłania. Powoduje, że skóra tętni życiem. Takim nowym – ekstremalnym. Za każdym razem, kiedy nakładam na swoje ciało ten balsam odczuwam taki dziwny impuls. Polubiłam to :]
 
 Przejdźmy do tego jak działa ten treściwy balsam.
 
Stopniowo i delikatnie nawilża suchą skórę.
 
Maksymalnie wygładza.
 
Bardzo przyjemny, nienachalny zapach.
 
Rewelacyjna wydajność (nawet podczas codziennego użytku).
 
Świetne opakowanie – w tym NIEZACINAJĄCA SIĘ POMPKA.
 
Szybko się wchłania, nie pozostawia żadnej tłustej, lepiącej się warstwy na skórze.
 
Łagodzi podrażnienia wszelkie podrażnienia.
 
Nie uczula.
 
Nie podrażnia.
 
 
 
 
Genialny w każdym calu. Dosłownie pokochałam ten balsam. Jego wydajność powoduje dreszcze na mym ciele, bo jest i jest i jest, i nawet kiedy pojedzie ze mną na wczasy to  już wiem, że wciąż będzie przy mnie trwał.
*Używam go dosyć długo, ale jego konsystencja powoduje że ciągle jest obecny. Naprawdę nie ma potrzeby dozowania zbyt dużej ilości, bo już z odrobiny jesteśmy w stanie pokryć niektóre części ciała.
 
Polecam wypróbować, polecam pokochać, polecam się mu oddać – ON się Wam odwdzięczy. To zobaczycie.
 
Tekst i zdęcia:
Zebra

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar