2016-08-09

Bielizna

Vive la féminité 100 lat francuskiej marki Etam

100 lat niezależności, elegancji, a także przemyślanej odwagi i zmysłowości – to najlepsze podsumowanie istnienia Etam. Ulubiona marka Francuzek z okazji swoich setnych urodzin przygotowała specjalną limitowaną kolekcję, w której bawi się marynarskimi paskami w kolorach francuskiej flagi. Tym razem jednak… z domieszką różowego! 

 

Kiedy w 1916 roku Etam otworzyło swój pierwszy salon w Berlinie, towarzyszyło kobietom w początkach ich wolności i niezależności. Do dziś te wartości są podstawą DNA tej francuskiej marki. Etam wyznaje zasadę, że piękno nie pyta o wiek i rozmiar. Pomaga cieszyć się kobiecością w swobodnym i jednocześnie zmysłowym francuskim stylu. 
 
W swojej kolekcji >>100 LAT limited edition<< Etam bawi się marynarskim motywem w kolorach francuskiej flagi. Tym razem jednak białe, czerwone i niebieskie paski uzupełniono… domieszką różowego! Kolekcja wykorzystuje klasyczny francuski styl – swobodny i bezpretensjonalny, a jednocześnie zmysłowy. Bawełniane koszulki, podkoszulki, spodenki i majtki z przewrotnymi napisami, uzupełnione o kolekcję bielizny Icône  z charakterystycznym motywem trójkątów to wszystko, co czeka na fanki francuskiego szyku. 
 
Etam pomaga cieszyć się tą niepowtarzalną siłą i odwagą, które drzemią w kobietach. Vive la féminité! Niech żyje kobiecość!
 
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar