2016-07-16

RECENZJE REDAKCJI

Regenerująca maska do stóp i paznokci No.36

Maska polecana do przesuszonej i szorstkiej skóry stóp, która potrzebuje intensywnej kuracji regenerującej. Jej innowacyjna formuła zawiera kompleks 7 naturalnych składników aktywnych, które pozwalają uzyskać efekt jedwabistej gładkości i miękkości już po 1. użyciu. Maska została wzbogacona o witaminy E i F, które wygładzają i odżywiają paznokcie, sprawiając, że stają się one elastyczne i błyszczące. REZULTATY: pozwala uzyskać efekt jedwabistej gładkości i miękkości już po 1. użyciu; skutecznie nawilża, odżywia i regeneruje suchą i szorstką skórę; wygładza i nabłyszcza paznokcie, sprawiając, że stają się bardziej elastyczne; łagodzi podrażnienia i wzmacnia barierę ochronną naskórka.

 
Cena 7,49zł
 
Bardzo przyjemna maska do stóp na wakacje – ale zapewne nie tylko na wakacje.
Wiem, że wszystko co ma poprawić kondycję naszego ciała musi współpracować z nami dłuższy okres czasu. Doskonale wiemy, że nic nie działa od razu. Ale jeśli szukacie czegoś do stóp szczególnie podczas lata, z przyjemnością polecam wam właśnie tę maskę. Maska polecana jest do przesuszonej i szorstkiej skóry stóp. Ja tak do końca przesuszonej nie mam ponieważ cały czas nawilżam odpowiednie partie ciała aby móc je odkryć w te letnie dni. Ojej ale to zabrzmiało hehe… Chodziło mi o to, że nawilżam stopy ponieważ podczas lata często zakładam sandały bądź też japonki i stopy muszą prezentować się bardzo dobrze.
 
Maska Jak widzicie mieści się w plastikowym pojemniku ,z którego bardzo łatwo wydobyć tyle ile potrzeba. Bardzo przyjemnie pachnie, ma ładny i ciekawy kolor. Ale co najważniejsze w tego typu produktach dla mnie, to szybkość wchłaniania w skórę. Maska wchłania się bardzo szybko i już po chwili można wskoczyć w letnie buciki nic się nie klei. 
 
 
 
Jeżeli chodzi o nawilżenie dla mnie jest ono wystarczające i z przyjemnością sięgnę po tę maskę kiedy moja dobiegnie końca. Ponieważ cenie sobie uczucie chłodu podczas gorącego lata, to uczucie może nie jest bardzo mocne ale wystarczające.
 
Jeżeli chodzi o regenerację na ten temat nie mogę się wypowiedzieć ponieważ nie mam spękanych stóp. Maska nie miała co regenerować. Chyba, że regeneracja następuje poprzez nawilżenie…. No to jest o czym mówić  Polecam szczególnie w upalne dni.  Kiedy moja się skończyć zapewniam, że kupię ją ponownie.  Już kupiłam jedną dla mamy ale jeszcze jej opinii nie znam bo używa jej dopiero 2 dni. Mam nadzieję, że pomoże i zregeneruje jej stopy a delikatne pęknięcia na piętach po prostu znikną czego życzę każdemu kto boryka się z tego typu problemami.
 
 
 
 
 
____________________
Zapraszam
www.zebratestuje.blogspot.com

Komentarze (1)

sylvana (2016-08-07 20:44:20)
Poszukam w sklepach
tego mi trzeba
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar