2008-05-07

Nowinki

Wellness & SPA OSSA

Tagi: SPA, AA
4-gwiazdkowy hotel z zespołem 15 sal konferencyjnych i sali kongresowej dla 1600 osób usytuowany jest w samym centrum Polski, w sercu malowniczej Niziny Mazowieckiej, w miejscowości Ossa, położonej zaledwie 60 km od Warszawy.Otoczony pięknym lasem obiekt, oferuje wspaniały pobyt zarówno dla zorganizowanych grup, jak również dla klienta indywidualnego. Basen, korty tenisowe i boisko sportowe sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi, a urokliwe otoczenie zachęca do spacerów i rowerowych wycieczek.

O urodę zadbać można, a przy tym wspaniale się zrelaksować i odprężyć, w jednym z 16 gabinetów Instytutu AA Prestige Wellness & SPA OSSA, który oferuje szereg zabiegów pielęgnacyjno-upiększających zarówno na twarz i ciało. Instytut dysponuje nowoczesnym sprzętem do zabiegów (m.in. łóżko Talaxaspa, kapsuła Spa Jet, sarkofag) i profesjonalnymi preparatami pielęgnacyjnymi marek AA PRESTIGE Institute, Payot i Valmont. Do dyspozycji gości jest również centrum termalne, w którym można skorzystać z dobroczynnych właściwości sauny suchej, parowej, na podczerwień oraz łaźni rzymskiej.

AA PRESTIGE Institute to kosmetyki stworzone z myślą o skórze wrażliwej i skłonnej do alergii, a jednocześnie zaspokajające potrzeby najbardziej wymagającego klienta. Szeroka gama zabiegów obejmuje szczegółowo opracowany program pielęgnacji skóry, który łączy w sobie dwie bardzo ważne cechy: skuteczność, dzięki zastosowaniu wysokich stężeń składników, oraz bezpieczeństwo stosowania, dzięki kontroli norm przemysłu farmaceutycznego. Wszystkie kosmetyki AA PRESTIGE Institute powstają w laboratorium naukowo-badawczym Oceanic, które zalicza się do najnowocześniejszych w Europie i swoją 26-letnią tradycją ugruntowało swoją pozycję na polskim rynku kosmetycznym. Komplementarną częścią zabiegu wykonanego w gabinecie są detaliczne produkty AA PRESTIGE, które za radą fachowej kosmetyczki można nabyć na miejscu.Panie - Małgorzata Chechlińska, Kayah i Dorota Soszyńska.
Przecięcie wstęgiPanie - Ewa Gackowska, Małgorzata Chechlińska, Dorota Soszyńska,
Kayah i Agnieszka ŻakKayah w gabinecie z kapsułą Spa JetPanie - Zofia Czernicka i Agnieszka Żak w gabinecie
z wanną do hydromasażuKayah w gabinecie z SarkofagiemPani Dorota Soszyńska z ekipą Oceanic oraz Wellness & SPA OSSA

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar