2016-07-07

RECENZJE REDAKCJI

Slim Extreme 4D, Złoty peeling - masaż drenujący

 No, no no … Dobrze mi z nim :]

 
 
Peeling masaż drenujący antycellulitowy nawilża i wygładza rewitalizuje nawilża,  napina i ujędrnia z kofeiną - do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii.
 
Bardzo lubię produkty przeznaczone do kąpieli. Uwielbiam otaczać się miłymi dla nosa zapachami i rozbudzać wszystkie swoje zmysły. Ten peeling właśnie tak na mnie działa. Ma świetną konsystencję, łatwo rozprowadza się na skórze a drobinki nie są duże ale radzą sobie ze zdzieraniem martwego naskórka.
 
 
 
 
Nie jest to mocny zdzierak, ale delikatny. Jednak stosowany regularnie daje efekt. Jego wydajność również zachwyca, ale to już indywidualna sprawa każdego z nas. Muszę napomnieć że bardzo ładnie pachnie, świetnie wygładza, i przede wszystkim co najbardziej interesuje każdego  z nas -  nie jest drogi. Jak za pojemność 250 mililitrów - kosztuje około 15zł/16 zł.
 
Nie byłabym sobą gdybym nie wspomniała jeszcze raz  o zapachu. Jest bardzo świeży taki delikatny, nie podrażnia nosa ;)  Ogólnie mówiąc  peeling zawiera błyszczące drobinki, ale nie martwcie się nie będziecie wyglądały jak świąteczna niespodzianka, ponieważ po kąpieli i dokładnym wysuszeniu ciała ręcznikiem nie zauważycie żadnej drobinki na swoim ciele.
 
 
Bardzo dobrze wygładza skórę ale nie jestem w stanie polecić go osobom które wymagają mocnego zdzieraka. Może to zależy od fizycznego wyglądu naszych ciał?  Nie wiem, dla mnie jest bardzo dobrym peelingiem do stosowania podczas codziennej kąpieli. Niestety nie więcej wam nie powiem na temat tego czy działa na cellulit ponieważ nie mam tego problemu.
 
Dlatego moja recenzja opera się bardziej na tym że produkt wykorzystuje totalnie jako peeling, i nie wymagam od niego niczego więcej  niż :wygładzenia, nawilżenia, ujędrnienia. Czy daje efekty wyszczuplenia? Nie wiem, może po zużyciu trzech czterech takich tubek to byłabym w stanie to ocenić.
 
Tak czy owak nie wierzę w żadne produkty które podczas kąpieli czy też smarowania ciała pozwolą na zrzucenie zbędnych kilogramów, one mogą jedynie wspomóc nas wysiłek fizyczny i dietę dzięki którym na pewno uda się zrzucić to czego nie chcemy.
 
Jako peeling i masaż z całego serca polecam, fajny zapach jeszcze raz podkreślę bo jest to dla mnie dosyć istotna sprawa, małe drobinki ścierające martwy naskórek, delikatne ciało i pięknie pachnąca łazienka to gwarantuję.
 
 
 
____________________
Zapraszam
www.zebratestuje.blogspot.com

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar